Будівництво свердловин Будівництво заміських будинків явище цілком звичайне, багатьом хочеться жити на природі. У гонитві за комфортом і красою, не варто забувати про те, що інженерні комунікації, повинні проектуватися разом з іншими елементами конструкції.

Детальніше: Будівництво свердловин

Робимо газон Маючи особистий присадибну ділянку, завжди хочеться облагородити його простір за коштами і власним смаком, створити щось самостійно, щоб не як у всіх. В останні роки загальновизнаним елементом облаштування став ландшафтний дизайн.

Детальніше: Робимо газон

Довідник металопрокату У всіх сферах життя сучасної людини, в тому числі у виробництві та будівництві, використовується чорний металопрокат. Він займає лідируюче місце і популярний, оскільки володіє такими якісними характеристиками як тривалість і надійність в експлуатації, а також можливості ремонту і обробки.

Детальніше: Довідник металопрокату

Будівництво будинку з бруса При прийнятті рішення про будівництво свого заміського будинку, багато хто віддають перевагу в якості матеріалу використовувати брус. Вважається, що такий будинок, застосовується тільки для літнього відпочинку, а для зимового періоду він занадто холодний.

Детальніше: Будівництво будинку з бруса

Новий будинок - як заощадити Новий економічний будинок, перш за все, повинен бути невеликим за розмірами. Наприклад, він може мати площу 6Х6 м. Такий будинок розрахований на трьох чоловік.

Детальніше: Новий будинок - як заощадити

Незамінні будівельні машини бульдозер Бульдозер – це таке навісне обладнання, яке допускається монтувати на трактор. Частіше його встановлюють на гусеничну базу, проте виробляються і колісні різновиди.

Детальніше: Незамінні будівельні машини бульдозер

Чим може загрожувати самовільне перепланування При будь перепланування потрібно досить багато часу, чималих сил і засобів, а так само обов'язкове дотримання певних правил і вимог. Що б пересунути стіну, не можна просто так взяти і зламати її, так як для цього вам доведеться виконати кілька етапів певних вимог.

Детальніше: Чим може загрожувати самовільне перепланування

Як вибрати щебінь Практично кожен будівельник, який хоче звести будинок або іншу конструкцію на своїй земельній ділянці, відразу ж згадує про такий матеріал, як щебінь. Тут варто розуміти, що різновидів цього товару існує безліч.

Детальніше: Як вибрати щебінь

Баня з бруса Лазня – відмінне приміщення, в якому можна поправити своє здоров'я, і, одночасно з цим, відпочити. Але її будівництво – завдання не тільки складна, але і витратна.

Детальніше: Баня з бруса

Топки Ще в стародавні часи, стали з'являтися готові топки, виготовлені з чавуну. Саме такі вироби серйозно вплинули на зведення камінів, і як показує практика, на даний момент, конструкція таких виробів, кардинально змінилася, стала більш досконалою.

Детальніше: Топки