Вибір проектної організації для заміського будівництва

Будівництво заміського будинку починається з того моменту, коли проведена перша лінія в інженерному проекті. Мрії про власному затишному замку можуть залишатися мріями протягом десятків років, але якщо рішення про будівництво прийнято всерйоз, наступний крок – це замовлення проекту заміського будинку під ключ або покупка готового проекту.


Найважливіше рішення для майбутнього власника заміського котеджу – вибір надійного і досвідченого розробника. Навіть у тому випадку, якщо планується придбання типового проекту, велике значення має кваліфікація фахівця, який буде проводити адаптацію шаблону до умов конкретного технічного завдання.


Архітектурна майстерня "Сучасний Дім" - це www.cdproject.ru професійних архітекторів, дизайнерів і будівельників, що володіє багаторічним практичним досвідом проектування приватних будинків усіх рівнів складності. Замовити проект заміського будинку в цій компанії може кожен забудовник – обмежень на стиль, поверховість та площа проектованих приватних котеджів просто не існує (крім умов, що накладаються вимогами СНиП).


Примітно, що архітектори цієї компанії в якості базових будівельних матеріалів використовують як один вид будматеріалу: газобетон, цегла, клеєний брус, так і різні їх комбінації.Варіанти проектування

Найшвидший спосіб почати будівництво – придбати готовий проект. Ціна проектування в даному випадку мінімальна.


Більш дороге і тривале індивідуальне проектування надає великі можливості і дозволяє замовнику разом з архітектором проконтролювати кожен етап розробки:


- Складання технічного завдання.


- Створення архітектурного рішення, що включає ескізного і робочого проектування.


- Проектування інженерних комунікацій (електропостачання, вентиляція, опалення тощо).


А також взяти безпосередню участь в розробці дизайну присадибної ділянки і фасадів.Комерційні та організаційні плюси компанії

www.cdproject.ru визначають безліч чинників, найважливіші з яких – закупівельна ціна будівельних матеріалів, вартість праці будівельників і ступінь оптимізації проекту.


Компанія "Сучасний Дім" добилася найкращих значень за цими показниками, завдяки правильній побудові бізнес комунікацій:


- Тільки великооптові закупівлі будматеріалів і тільки у перевірених виробників!


- Власні будівельні підрозділи. Між розробниками і виконавцями немає жодних бюрократичних перепон.


- У проектуванні переважають сучасні перевірені технології, значно знижують матеріаломісткість будівництва.


Окремої уваги заслуговує вдала форма рекламних акцій, регулярно проводяться компанією. Кожен місяць діють спеціальні умови, які надають клієнтові знижку на проектування, з використанням якої ціна може бути знижена на 40%! Більш детально з умовами цих заходів можна ознайомитися у рубриці "Акції" на сайті компанії.