Екскаватор-навантажувач впорається з будь-яким будівельним завданням

У сучасному світі жодне будівництво не обходиться без застосування різноманітної спеціальної техніки. Деякі з них риють землю, інші — її занурюють або перевозять.

Кожен транспорт виконує певний ряд дій. Але є одна універсальна машина, яка здатна самостійно виконати більшу частину робіт. Це екскаватор-навантажувач.

Він, в першу чергу, використовується при ритті траншей, каналів і водойм, для розчищення різних територій, при створенні насипів, і так далі. Така машина практично незамінна при облаштуванні територій або при розробці корисних копалин. До речі, такий екскаватор може виконати роботу, яка не під силу звичайному трактора.

Але не поспішайте купувати цей вид техніки. Взяти в оренду набагато вигідніше, ніж купити. Оренда — це економія на придбанні та обслуговуванні важкого транспорту без будь-яких додаткових витрат. Таким чином, ви можете істотно заощадити свій бюджет. Якщо вам треба скористатися цим видом транспорту, то ви можете замовити tri-kita.su. Подумайте, набагато дешевше орендувати одну універсальну машину, яка може впоратися з широким спектром поставлених завдань, ніж під кожен вид робіт замовляти певну техніку, яка їх виконає.

Існують різні класифікації спецмашин цього типу. «Легкі» — здатні перевозити від півтонни до двох. «Середні» — від двох до чотирьох тонн, «важкі» — від чотирьох до десяти тонн і «великовантажні», які можуть перевезти вагу, більше десяти тонн.

Також екскаватори-навантажувачі розрізняють за типом шасі. Гусеничний і, більш популярний, — колісний. Ще їх розрізняють за кількістю ковшів. Він може бути один або ковші може бути кілька. Також екскаватори-навантажувачі ділять за напрямом завантаження. Як бачите, кожен з них призначений для різного роду робіт. І до питання вибору спеціальної техніки потрібно підходити комплексно.
Чи Не правда, дуже вигідно, що одна машина може виконати різні будівельні роботи? Адже раніше для цього потрібно було застосовувати не один вид важкого транспорту. Тому сьогодні екскаватор-навантажувач стає абсолютно незамінним в будівництві. І якщо ви зробите вибір на користь цього транспорту, то отримаєте універсальну машину, яка зможе впоратися з будь-яким вашим будівельним завданням!


Компанія "ТРИ КИТА" працює на ринку послуг оренди спецтехніки в Новосибірську вже більше 10 років. До ваших послуг великий автопарк спеціально техніки, досвідчені водії-оператори та адекватні ціни. Щоб зробити замовлення, відвідайте наш сайт tri-kita.su