Піноблоки та їх роль у будівництві Піноблоки – це штучне вироблений камінь. Сьогодні піноблоки, мабуть, самий популярний матеріал для будівництва категорії легкого пористого бетону. Базова структура пінобетону проста, різних марок цементу, дрібний наповнювач, вода і піна.

Основний компонент, який може бути зрозуміло з назви, являє собою піну. Піна рівномірно формує в цементно-піщаному розчині малі повітряні капсули, які надають пінобетону свої унікальні властивості.

Перші і пінобетонні блоки з'явилися в Європі і, завдяки екологічності та спеціальним властивостям, швидко завоював визнання серед будівельників і кінцевих користувачів.

Будинки, які побудовані з декількох видів матеріалів, це - domizblokov.com, які поєднують в конструкції дерево, камінь. Так обидва матеріали отримують при будівництві можливість ще більше підкреслити свої переваги. Використовуються тут також піноблоки.

Технологія виробництва пінобетонних блоків

В даний час, враховуючи великий розвиток технологій, виробництво пінобетону, застосовуються різноманітні технологічні прийоми. Тим не менш, принципи, на яких більшість технологій дозволяють дві основні групи, основна відмінність яких з точки зору економіки, є відношення вартості і якості.

Згідно з однією з технологій, яка проста і має низьку вартість, пінобетон отримують за допомогою одночасного введення всіх компонентів в змішувачі та їх інтенсивному перемішуванні до розчину, пов'язаного з повітрям.

За допомогою цієї технології, піна може мати дуже, дуже рідкий розчин, який вимагає щедре введення води або активне введення пластифікаторів, а це вже впливає на можливість використання екологічно чистих матеріалів.

Друга технологія з усіма його плюсами має велику кількість технологічних операцій і високої вартості. Вона полягає у підготовці вихідного розчину, а потім подачі розчину піни. Під час перемішування є насичений пінобетон.

Як ви можете бачити, технологія передбачає поділ виробничого процесу типу на послідовні етапи, що дозволяє контроль якості і зробити кращий матеріал.

Піноблоки отримують або шляхом видачі форми піни, або за рахунок скорочення пінобетону до необхідних блоків розміру.

Піноблоки та їх роль у будівництві
Переваги піноблоків

Його характеристики і споживчі властивості, близькі до дерева, але в порівнянні з цеглою мають більш низький коефіцієнт теплопровідності і більш довговічні. Пінобетон концентрує безліч унікальних властивостей:

  • висока стійкість до спеки і морозу;
  • відмінне звукопоглинання і теплозбереження;
  • мінімальна усадка;
  • гарне відштовхування води;
  • простота і легкість обробки і облицювання.