Що нам коштує будинок побудувати або з чого вигідніше коштувати житло Що нам коштує будинок побудувати або з чого вигідніше коштувати житло?

Кам'яний будинок

Під каменем мається на увазі цегла, бетон, газобетон і пінобетон.

Відмінність пінобетону і цегли полягає в тому, що цегла більш міцний, з нього можна будувати багатоповерховий будинок, пінобетон для такого будівництва не годиться, його краще використовувати в малоповерховому будівництві. Цегла є досить гидроскопичным на відміну від пінобетону. Також відрізняється високим ступенем поглинання газобетон, хоча зовні відрізнити від пінобетону його складно.

Отже, що ж із себе представляє будинок з такого модного в наш час пінобетону?

По-перше, варто відзначити, що теплопровідність у цього будівельного матеріалу в 5-7 разів вище, ніж у цегли. Пінобетон розрізняється за своєю масою: чим легше, тим вище теплоізоляційні властивості, чим важче — тим вище щільність, яка може досягати міцності цегли.

Якщо він такий хороший, чому деякі будівельники з побоюванням ставляться до нього?

Не так давно вчені висловили думку, що через два століття, що набагато раніше, ніж інші будівельні матеріали, пінобетон перетворитися на пил. Саме тому, якщо потрібна особлива навантаження, використовують цеглу, а пінобетон в інших місцях, що не потребують особливої жорсткості, через його дешевизну і простоту конструкції.

Що нам коштує будинок побудувати або з чого вигідніше коштувати житло
Що нам коштує будинок побудувати або з чого вигідніше коштувати житло

Будинок, з бута

Такий будинок просто рай для жителів у літню спеку, так як він десь приблизно протягом місяця зберігає прохолоду і лише потім температура в такому будинку починає підвищуватися. Будинок з бутового каменю бажано експлуатувати постійно, інакше після довгої відсутності буде потрібно досить багато часу. Щоб прогріти його. В «Термобудинку» чудово поєднуються міцність і енергозбереження.

Каркасний будинок

Мода на каркасні будинки прийшла з Канади і США, де в першу чергу цінується швидкість конструкції та дешевизна. Це і є єдиними плюсами в каркасних будинках.

Які ж мінуси таких споруд?

 • У першу чергу варто відзначити, що в таких будинках немає ніякої віброізоляції, так і зі звукоізоляцією справи йдуть не кращим чином.
 • По-друге, порожні місця між стін, які відразу ж вже облюбують різні дрібні тварини зовсім непотрібні для людини.
 • По-третє, мінеральна вата, яка служить для утеплення будинку, як би вона ні була добре захищена різноманітними плівками, має властивість проникати в житлову зону в мікроскопічних кількостях, що теж має свої мінуси.
 • По-четверте, влітку в каркасних будинках не обійтися без кондиціонера, адже він цілком складається з утеплювача.
 • Альтернативою каркасним будинкам послужать будинку з isk-bonus.ru.

  Що нам коштує будинок побудувати або з чого вигідніше коштувати житло
  Що нам коштує будинок побудувати або з чого вигідніше коштувати житло

  Будинки з бруса

  Деревина здавна вважається самим екологічним будівельним матеріалом. У такому будинку сухо і прохолодно влітку й тепло взимку. Але тут відразу слід зазначити, що перепад температур за вікном і всередині будинку негативно позначаються на дереві — воно починає гнити.

  Будинок побудований з isk-bonus.ru вимагає постійної налаштування, як рояль. Дерево постійно всихає взимку і набухає влітку. Але якщо дерево повністю висушити, то і гниття не відбудеться.

  Екологічність дерева теж під питанням після фарбування або просочення. Тут вже слід дивитися наскільки шкідливі випаровування лакокрасящего речовини. А якщо не фарбувати нічим дерево, то воно втратить свій колір уже через рік.

  Горіння теж є негативним якістю для деревини. Якщо станеться спалах, то рятувати будинок не має сенсу — згорить все вщент, на відміну від цегляних будівель, де залишиться коробка, якщо, звичайно, не скористатися спеціальним просоченням, що сповільнить горіння.

  Хорошим варіантом є будинок з клеєного бруса, але це дороге задоволення, зате такий будинок не розсихається, але «дихає» як звичайне дерево.

  З мінусів дизайну в дерев'яних будинках є електропроводка, яку важко приховати від очей. Для цього необхідно ще на стадії виробництва бруса робити отвори.

  Щоб будинок з дерева був досить теплим діаметр колоди повинен бути не менше 30 см, інакше втрати на опалення будуть дуже високими.

  Звукоізоляція в дерев'яному будинку повністю відсутня, а по мірі висихання дерева звук тільки посилюється.

  Висновок: для постійного проживання будинок краще робити з каменю і добре утеплити зовні. Дачу і лазню правильніше робити з дерева. А монолітний будинок «Термодім» володіє хорошою звукоізоляцією, теплоємністю і малими тепловтратами. А так само він досить швидко прогрівається.