Куди пропадають таунхауси елітного класу Заміська нерухомість має свої різновиди, однак серед усього різноманіття ринок нерухомості на 90% орієнтований на будівництво житла саме економ-класу. Багато проекти які спочатку задумувалися як елітне житло у наслідку були перепрофільовані , це відбувалося в цілях зниження об'єктів інфраструктури і зменшення площі таунхаусів.

Крім цього будівництво таункласов економ-класу передбачає використання більш економічних матеріалів.

Сучасний таунхаус має площу не менше 170м2 та земельну ділянку не менше сотки. будівля повинна мати виразну архітектурну концепцію. Якщо говорити про Підмосков'ї, то на території області присутні таунхауси за проектом відповідні бізнес-класу, але їх вкрай мало, одним з них є селище таунхаусов.

Подібна тенденція, на думку експертів має взаємозв'язок не тільки з зовнішніми характеристиками таунів, а скоріше з потребами майбутніх власників. Рідкісне явище придбання таунів «з нуля», таке придбання вимагає серйозних вкладень і як показує практика, покупці віддають перевагу таунхауси, які вже були здані в експлуатацію і обжиті попередніми господарями.


Щось середнє між будинком за містом і міською квартирою являють собою недорогі таунхауси. Як правило такі таун і купуються найчастіше. Забудовники вважали, що проекти, які користуються попитом в Америці в Росії не приживуться, але вони помилялися. Тільки в Підмосков'ї з таких будинків зведено понад 90поселков. Купівля таунхауса економ класу сьогодні не представляє проблеми.

Попит на таке житло з кожним роком зростає все більше. Багато людей почали думати, що це житло для бідних людей, але що ж це за бідняки які можуть собі дозволити таунхаус за 5млн. рублів? Це житло більш комфортний, ніж квартира, і вигідніше середньостатистичного котеджу. Покупці такого житла мучаться питанням, чому віддати перевагу квартирі в місті або тауну за містом.

Заміська нерухомість є більш вигідним варіантом з ряду факторів: власний вихід з будинку, власне машиномісце, велика площа. Але є і мінуси у таунхауси економ-класу: пробки по дорозі в місто, погано розвинена інфраструктура, велика віддаленість від міста. У будь-якому випадку покупка таунхауса стане вигідним придбанням, це відмінне житло для життя.