Індивідуальний проект будинку При будівництві будинку важливо приділити особливу увагу проектування майбутньої споруди. Проект може бути створений з чистого аркуша, а також за основу часто беруть готовий, злегка допрацьовує його і вносячи незначні коригування.

Замовити artdoma.com можна професіоналам. Індивідуальний проект дозволить не тільки отримати уявлення про те, як об'єкт буде виглядати по закінченню будівництва, але і дозволяє остаточно визначитися з потрібними матеріалами. Також склавши проект, можна прорахувати деталізований кошторис, тобто дізнатися бюджет будівництва вашого будинку.

Індивідуальний проект будинку
Проектування відкриває дорогу і при отриманні дозволу на будівництва, адже без проекту його неможливо отримати. А це означає, що при підключенні комунікацій до будинку не виникне проблем.

Важливо враховувати такі моменти, розташування будинку на відведеній ділянці, визначення просторової схеми, розстановку меблів в приміщенні, і подумати, про те потрібні вам допоміжні майданчики, наприклад комора, сауна, басейн, гараж та інші, і де їх зручніше звести.

Просторова схема передбачає, скільки кімнат та поверхів буде збудовано та розміщення кімнат. Рекомендується дотримуватися сторін світу, так вітальня, веранда, їдальня повинні бути в південній частині будинку, інші в північній частині.

Не завадить і геодезичне дослідження грунту, для того щоб познайомитися з характеристиками грунту, і знаходження підземних вод, поцікавтеся наявністю по близькості септика і свердловини.