Топки Ще в стародавні часи, стали з'являтися готові топки, виготовлені з чавуну. Саме такі вироби серйозно вплинули на зведення камінів, і як показує практика, на даний момент, конструкція таких виробів, кардинально змінилася, стала більш досконалою.

Особливості топки

У сучасних виробах даного типу, можна зустріти дверцята. І вона служить не тільки для декору, як можна подумати, але саме їй вдається знижувати попадання диму в приміщення. Більш того, з її допомогою gns-kaminy.com.ua можна починати вести контроль тяги і горіння, що так само, важливо.

Сучасні дверцята виготовляються із спеціального жаростійкого скла, яке здатне витримувати різні температури. І як тільки в таких виробах, почали використовувати скло, то кожен споживач став помічати, як почали з'являтися кутові і двосторонні топки, які користуються особливою популярністю і попитом.

Переваги готової топки

Топки
Можна сміливо заявити, що такі вироби сьогодні користуються особливою популярністю, так як вони мають масу переваг. В першу чергу, не можна не відзначити, що тепер можна зіткнутися виключно з простотою будівництва і монтажу каміна, що вже важливо.

Топки сучасного світу, здатні обігрівати кілька приміщень, і це гідність, на даний момент змогло оцінити вже велика кількість цінителів високої якості та зручності.

Водяний контур

Така конструкція, як топка сучасного світу, володіє так само і водяним контуром. В результаті цього, тепер камін починає перетворюватися в бойлер, до нього в свою чергу, потрібно підключати систему опалення всього поверху, або ж, вдома зовсім.

Ніхто не заперечує, що такий пристрій топки буде набагато складніше, адже в першу чергу, потрібно буде використовувати всі вимоги і особливості, що стосуються герметичності системи, теплостійкості і т. д.

Якщо придбати пристінні або ж, вбудовані моделі камінів, то конвекція буде доповнена ще й спеціальне функцією, яка здатна розподіляти тепло. В результаті цього, можна буде з легкістю обігрівати кілька приміщень в цілому. Саме для цього в зазорі і знаходиться система каналів, яка здатна розводити потоки теплого повітря.