Сучасні технології зведення стін Зведення стін – це трудомістка процедура, особливо якщо воно проводиться з використанням цегли, дерева шлакоблоку. У сучасному будівництві застосовуються сучасні технології, які значно полегшують цей процес.

Різновиди технологій возведния стін

На сьогоднішній день використовуються такі технології в будівництві, як:

 • ТІСЕ, за якою може проводитися будівництво не тільки стін, але і фундаменту;

 • Каркасна технологія, яка характеризується надійністю, практичністю і простотою в монтажі;

 • Технологія мокрий фасад, яка складається з вентиляційного матеріалу, арматури і декоративної штукатурки;

 • СІП-панелі, які характеризуються простотою конструкції, що пояснюється можливістю одночасно зводити цілу стіну;

 • Незнімна опалубка, яка монтується з залізобетону.
 • Зведення стін будинку може здійснюватися по будь-якій з вищеперелічених технологій. Їх вибір залежить від побажань і вимог майбутнього замовника вдома.

  Переваги інноваційних технологій

  Порівняно з традиційними технологіями зведення стін, сучасне будівництво характеризується простотою. Легкі стіни для дому забезпечуються завдяки застосуванню інноваційних матеріалів. Вони характеризуються досить невисокою вартістю, що дозволяє клієнтам значно економити кошти на зведенні стін.

  Будинку, які виконані з інноваційним технологіям, характеризуються високим рівнем міцності і надійності. Вони мають дуже гарну теплопровідність, що забезпечує тепло взимку і прохолоду – у літній. Незважаючи на легкість використовуваних матеріалів, вони забезпечують максимально якісну звукоізоляцію.

  Сучасні технології зведення стін
  Сучасні технології зведення стін

  Якісне зведення стін в ДомСтрой

  Компанія ДомСтрой виконує роботи по зведенню стін з інноваційних матеріалів максимально якісно і швидко. Тут працюють дипломовані фахівці високої кваліфікації, що дозволяє гарантувати дійсно високу якість виконаної ними роботи. Для того щоб замовити послугу по зведенню стін в компанії DomStroy, необхідно пройти по dom-stroy.kiev.ua.

  Вартість зведення стін за інноваційною технологією досить невисока, завдяки чому можна отримати індивідуальний дизайн і заощадити грошові кошти. Компанія зацікавлена в отриманні максимально якісного результату, який буде повністю задовольняти клієнта і тому виконує всі роботи залежно з його вказівками.