Проекти будинків з піноблоку Будинки з піноблоку при професійному проектуванні і будівництві є відмінною альтернативної цегляним.

Переваги будинків з піноблоку

Застосування цього матеріалу дозволяє заощадити значну суму, адже вартість піноблоків набагато нижче вартості більшості будівельних матеріалів.

Піноблоки виготовлені з екологічно чистого матеріалу, відрізняється високою міцністю і стійкістю до зовнішніх впливів.

Крім того, монтаж об'єктів здійснюється в максимально короткі терміни, не викликає ніяких складнощів.

Однак існує певна специфіка будівництва будинків з цього матеріалу, тому проекти будинків з піноблоків – важливий етап, що передує безпосередньому зведення об'єкта.

Про проектуванні

imironova.ru – це гарантія їх відповідності очікуванням замовника, довговічності і функціональності споруди.

Приватний архітектор, який спеціалізується на проектуванні блочних будинків, забезпечить повну відповідність готового проекту з побажаннями замовника, що стосуються:

- зовнішнього вигляду;

- планування;

- надійності і довговічності.

Чому варто звертатися до професійних проектувальників?

Проекти будинків з піноблоку
#10144; По-перше, індивідуальний підхід. Стандартні проекти підходять не всім, а унікальний будинок з сучасним плануванням – мрія багатьох.

#10144; По-друге, гарантія безпеки. При непрофесійному проектуванні можливі серйозні прорахунки з фундаментами та міжповерховими перекриттями, які до речі монтуються особливим способом у разі якщо для матеріалу стін обраний піноблок. В результаті на наступні переробки і виправлення недоліків доведеться витратити ще більше енергії і грошей, ніж на звернення до професіонала на початкових етапах.

#10144; imironova.ru розробляються з урахуванням унікальних особливостей конкретної ділянки згідно з будівельним регламентом.

#10144; по-четверте, професійний архітектор-проектувальник – це спеціаліст з відповідною освітою. Розробка проектів блочних будинків є його профілем, що означає, що робота буде проведена на високому професійному рівні. Звернення до професіонала гарантує вам правильний розрахунок навантажень на фундамент і перекриття, у випадку з пеноблоком це дуже важливо, оскільки важкі міжповерхові перекриття можна застосовувати тільки за спеціальною технологією.

Навіщо ризикувати, якщо можна заздалегідь подбати про якість свого майбутнього будинку?