Як побудувати будинок з керамзитоблоков Стіни будівлі, для зведення яких використовувалися керамзитоблоки, мають хорошу теплоізоляцію і ними не поглинається волога. Крім того, завдяки цьому легкому будівельного матеріалу істотно економиться гроші і час замовника, так як одним блоком можуть бути замінені 7 звичайних цеглин.

Будинок з керамзитоблоков можна зводити в умовах з будь-яким кліматом. Навіть у зонах, де відбуваються різкі температурні перепади цим будівельним матеріалом зберігаються всі свої властивості.

Якщо ви оформляєте офіс, у якому працюєте, то вибирати www.gr-l.ru потрібно вдумливо. Від того, яким буде освітлення, залежить якість роботи.

Отже, для будівництва будинку з керамзитоблоков вам будуть потрібні керамзитблоки, цегла, розчин для кладки, утеплювач, залізобетон.

Будівництво будівлі з керамзитоблоков, як і при використанні інших матеріалів, починається закладкою фундаменту. Вам слід вибрати технологію, яка найкраще підходить місцевого клімату і типу грунту.

Вага керамзитоблоков приблизно в 2,5 рази менше цегли, завдяки чому конструкція виходить досить легка, тому ідеальним фундаментом для цього будинку, є пальово-стрічковий.

Визначтеся з товщиною стін з керамзитблоков, скориставшись теплотехнічним розрахунком. Якщо на території вашого регіону суворі зими, проводити будівництво будинку з керамзитблоков найдоцільніше з зовнішніми стінами завтовшки 80 см, якщо зими м'які вистачить 40 див. Щоб забезпечити додаткову теплоізоляцію скористайтесь утеплювачем.

Якщо ваш будинок має фасад з облицювальної цегли, вам слід одночасно почати укладати забутовочные і лицьові ряди. Між рядами необхідно прокласти утеплювач, зв'язуючи при цьому металеву кладочну сітку, кожні п'ять рядів керамзитблоков. Якщо відсутнє теплоізоляційний шари, між лицювальної кладки і керамзитоблоками, не слід залишати повітряний проміжок.

Характеристики керамзитблоков такі, що ними поглинається меншу кількість вологи, порівняно з керамічною цеглою. Ось чому якщо використовується газонепроникний утеплювач з полістиролу, вам слід зробити установку пароізоляційної коробки з боку житлових приміщень. Крім цього, на етапі проектування будинку, вам треба спланувати систему повітряного опалення і припливно-витяжну вентиляцію.

Як побудувати будинок з керамзитоблоков
Для будівництва користуйтеся залізобетонними перекриттями. По всьому периметру будівлі на верхньому ряду керамзитблоков, зробіть формування суцільної залізобетонної подушки. Через 28 днів зробіть укладку на подушку плит перекриття.

Для укладання фронтонів також користуються керамзитблоками. Вам слід залишити в них нішу для того щоб встановити мансардний балкон або віконні отвори. Фронтони є додатковою опорою для конькового бруса.