Баня з бруса Лазня – відмінне приміщення, в якому можна поправити своє здоров'я, і, одночасно з цим, відпочити. Але її будівництво – завдання не тільки складна, але і витратна.

Проекти для лазні можуть розроблятися з нуля, а можна, за додаткову вартість, вибрати вже готовий варіант, наданий в одному з каталогів компаній. Одна з них виготовляє stroylesdom.ru і будинків.

Баня з бруса

Останнім часом все більшою популярністю користуються лазні, виготовлені з такого природного і натурального матеріалу як брус. Варто зазначити, що спорудження брусовий лазні може обійтися в 7 – 24 тисячі.е. А її розміри будуть 4х4 метри або більше. У разі, якщо лазня вибирається готової, немає потреби витрачати свій час на підготовчі роботи. До речі, лазня з бруса може бути споруджена і власними силами, однак, для цього потрібні певні знання і вміння.

Сучасні лазні зводяться шляхом використання як колод, так і брусів. Якщо ви обираєте варіант, що передбачає будівництво шляхом залучення будівельної компанії, то в загальну вартість увійде ціна на використовуваний матеріал, на виготовлення самого зрубу, на облаштування банного приміщення (басейни, парочная, душова кімнати). Також будуть враховуватися розміри і облицювання стін лазні будівельними матеріалами.

Багато хто задається питанням: «скільки може простояти баня, побудована з бруса?». Відповідь проста, чим якісніше були використані будівельні матеріали, тим довше вона вам прослужить. Дуже важливо використовувати брус, який пройшов процес технологічної сушіння. Від заготівлі також багато залежить, адже це може бути, як цілісне колода, так і немає. Після того, як бруси будуть виготовлені і підготовлені, необхідно близько місяця почекати, протягом якого вони прийдуть у готовність, а їх експлуатаційні характеристики будуть відповідати всім вимогам. Під обробкою деревини розуміють очищення їх від кори, використання спеціальних заходів, завдяки яким кінці не буде розсихатися. Зберігання проводиться у вигляді штабелів. Таким чином, повітря зможе безпроблемно до них добиратися, забезпечуючи тим самим оптимальні умови. У разі, якщо готові колоди знаходиться на тому місці, де планується будівництво, то необхідно їх прикрити, для чого можна використовувати шифер, запобігає попадання на матеріал вологи і їх подальше відсиріння. У разі, якщо дотримані всі технологічні етапи, і матеріал якісно зберігався, майбутня лазня зможе служити вам не менше 50 років.

Після того, як споруда буде побудовано, воно може просісти на 10 сантиметрів. Рекомендується проводити будівельні роботи далеко від житлових будинків. Краще всього, якщо лазня будується на який-небудь височини, таким чином, зайва вода буде йти природним чином.