Підводимо воду для дачі В яких садових кооперативах є можливість використання централізованого водопостачання. Для цього, всі власники дачних ділянок скидаються і замовляють будівництво потужної свердловини.

Вона буде забезпечувати їх водою під час літнього періоду.

Щоб самостійно підвести воду, необхідно звернутися до голови правління і отримати відповідний дозвіл. Як бути в тому випадку, якщо свердловини немає? Резонно припустити, що почнуть рити колодязі, щоб потім використовувати в них електричні насоси.

В умовах поганої організації у садових кооперативах, доводиться все робити індивідуально. І експлуатація водопідйомного обладнання, єдине рішення проблеми. Та й дачу треба якось оснастити стабільним питним джерелом.

Добре тим, у кого вона знаходиться в межах міста. Можна оформити приєднання до централізованого водопроводу, чого не вдасться зробити на лоні природи. Викопавши колодязь, потрібно гарненько очистити його від домішок і заповнити трохи фільтруючої сумішшю.

Як правило, її функції виконує пісок, тому, особливо мудрувати з фільтром не будемо. Після капітального облаштування колодязя, належить змонтувати розводку з металевих труб по всій ділянці дачі. Один кінець можна завести відразу в будинок.

У підсумку, вода буде надходити не тільки на поливання грядок, але і для особистого споживання. Мабуть, це найпростіший спосіб забезпечити дачу водними ресурсами на тривалій основі. При можливості отримання артезіанського джерела, проведення життєво необхідної води дасть можливість комфортніше відпочивати і працювати на дачі.