Помилки при монтажі покрівлі Для економії грошових коштів багато власників будинків криють дах власними силами, однак, не знаючи при цьому технології правильного монтажу покрівельного матеріалу ними відбувається багато помилок, виправляючи які в результаті витрачається більше грошей, ніж передбачалося раніше.

У цій статті ми розглянемо основні помилки, які можна зробити при укритті покрівлі.

При неправильному покритті даху може виникнути досить багато небезпек для людини надалі, чого тільки коштує утворення бурульок, вони також можуть пошкодити водостічну систему.

Ще однією неприємністю вважається раптом звідки не візьми з'явилася текти. Зазвичай це виникає при неправильної установки вентиляції. У цьому випадку необхідно робити повну реконструкцію покрівлі. Цю помилку можна виправити тільки знімаючи всю покрівлю дощенту, до стропил. Також це може призвести до псування утеплювача в покрівлі.

Сама, мабуть, головна помилка всіх власників будинків полягає в спробі на всьому зекономити. Це стосується і купівлі різних речей і будівництва будинку. Доручивши зведення будинку і укриття покрівлі малознайомій компанії або бригаді з оголошення, Ви в кінцевому підсумку можете отримати абсолютно несподіваний результат. По-перше, випадкова бригада не дає ніяких гарантій, по-друге, надалі, при скоєні помилки Ви не зможете отримати той комфорт, якого так хотіли. Виправлення помилок після таких «працівників» може влетіти Вам у велику копійку, а претензії пред'явити буде не до кого.

При неправильно виконаної решетування можуть виникнути наступні проблеми:

  • Деформація покрівельних листів;
  • Під покрівельний матеріал потрапляє волога, пил і деякі комахи;
  • Покрівельний матеріал неможливо міцно закріпити один з одним.
  • Ще однією причиною попадання вологи і неможливості зістикувати листи між собою може служити неправильне кріплення саморезов. Гниття кроквяної системи може виникнути при відсутності ізоляційного шару, до речі, він є основною частиною покрівлі і зневажати їй не коштує.

    Багато архітектори намагаються захарастити дах будинків сучасними елементами, які згодом заважають огляду та усунення помилок, або звичайного ремонту покрівельного матеріалу.

    Якщо не здійснювати дані помилки можна запобігти дуже багато проблем пов'язані з покрівельними матеріалами.