Робимо газон Маючи особистий присадибну ділянку, завжди хочеться облагородити його простір за коштами і власним смаком, створити щось самостійно, щоб не як у всіх. В останні роки загальновизнаним елементом облаштування став ландшафтний дизайн.

Все більша кількість власників сьогоднішнього дня, які володіють власним ділянкою прагнуть не тільки заполонити свій город корисними в господарстві грядками, але посадити що-небудь для душі. Можна взяти www.nerudzakaz.ru і посадити квіткові композиції. Розбити парк або японський сад не кожному по кишені, а ось відвести ділянку під декоративний газон цілком прийнятний варіант.

Підготовка ділянки

Професіоналом-дизайнером стати судилося не кожному, але розробити і дати життя своїй задумом доступно всім. Почнемо! Для будівництва газону необхідно розрівняти ділянку під нього. Забезпечити майбутній газон родючим грунтом відповідного складу. Підібрати сорти трав і квітів, висадити насіння або розсади в грунт.

Робимо газон
Робимо газон

Не варто відразу кидати насіння в грунт, потрібно ретельно ущільнити і розрівняти грунт. Звичайно, існує спецтехніка для цих цілей, набагато дешевше виконати роботу за допомогою березової фанери або фанери ФК.

Виконуємо наступні дії:

 1. Береться лист фанери.

 • Укладається на грунт.
 • Далі потрібно пройтися по всьому периметру, щоб ущільнити грунт, потім перейти на інший аркуш і зробити те ж саме. Дії повторювати поки не ущільніть всю площу , призначену для розбивки газону.

  Елементи саду

  Робимо газон
  Купити фанеру можна на будь-якому будринку, надалі фанері знайдеться застосування в господарстві і стане в нагоді в якості будівельного матеріалу, в силу своєї екологічної чистоти і легкої ваги. З фанери можна змайструвати лаву, підставку під відро або квітковий горщик, створити будь-який декоративний елемент, який виник у ваших фантазіях. Слід пам'ятати, що фантазії, втілені в життя, повинні бути оформлені зі смаком, без надмірностей.

  Ландшафтні дизайнери - це художники зі своїми, часом дивними, ідеями, якими вони дарують життя. Справа їх рук це справжнє мистецтво. Професіоналізм і грамотність – характерні елементи праці дизайнерів. Здавалося б, фантастичная задум і втілити її в життя не можливо, але майстри справляються, буває це справа не одного миті, часом робота триває не один сезон. Якщо масштаб задуманої вами великий, простіше звернутися до фахівців. Допомога їх переоцінити не можливо. До ваших задумів можуть запропонувати свої, скорегувати окремі моменти або запропонувати свій план.