Новий будинок - як заощадити Новий економічний будинок, перш за все, повинен бути невеликим за розмірами. Наприклад, він може мати площу 6Х6 м. Такий будинок розрахований на трьох чоловік.

Маючи два поверхи, на першому з них розташовується кухня, їдальня, www.postroil.com і вітальня.

Нагорі облаштовуються дві спальні. Економічний будинок повинен мати таку властивість, як компактність, адже всім відомо, що чим менше складає площа зовнішніх стін, тим будинок дешевше опалювати. Це ставитися і до підводку води, а також до електрики.

Економічний будинок повинен бути простим. Якщо вибудовувати в ньому цокольний поверх або підвал, то його вартість збільшиться приблизно на 30 %. В такому випадку, фундамент також обійдеться недешево. Звичайно, не секрет те, що вартість будинку визначається багато в чому матеріалом.

Теплоэффективным і дешевим матеріалом для зведення стін на сьогодні є газобетон. Він, порівняно з традиційною цеглою, переважніше. Що стосується поводження з цим матеріалом, то різні виробники сьогодні випускають газобетон різних властивостей і типорозмірів. Основним плюсом такого пористого матеріалу є висока теплоефективність. Але чим менше в ньому пір, тим цей матеріал міцніше.

Але подібний матеріал буде потребувати додаткової зовнішньої теплоізоляції. Вибираючи більш пористий матеріал, що є можливість отримати економію. Безумовно, потрібно враховувати вимогу регіону за властивостями теплозахисту. Якщо газобетон їм відповідає, то зовні його просто оформляють фасадною фарбою або декоративною штукатуркою. Але пористий бетон не має великій несучій здатності.

Важкі конструкції можна укладати на таку стіну. Тому спочатку робиться по периметру стін розподільчий пояс, а потім на нього можна укладати плити або металеві і www.postroil.com. Такі заходи не підвищать будівництво набагато. Проблема вирішується шляхом побудови одноповерхового будинку, що має велику площу і легку дах.

Але в цьому випадку, дорожче обходиться підведення інженерних мереж, а також зростуть витрати на опалення, адже опалювальних приладів знадобиться більше. Якщо розглядати економічні будівельні матеріали, то можна звернути увагу на пінобетон. За теплотехнічними властивостями він краще, а за вагою – легше. Цей матеріал використовується для перегородок. З точки зору звукоізоляції, він дуже ефективний.

Новий будинок - як заощадити
Також він гарний, як елемент утеплення при www.postroil.com, цегляних і монолітних залізобетонних стінах. Але для огороджувальних і несучих конструкцій фахівці рекомендують застосовувати газобетон, є більш щільним. До категорії економічних будівель відносять також щитові будинки.

Але при холодному кліматі для цілорічного проживання вони не підходять. Тут в якості каркаса необхідно використовувати деревину, а такий матеріал досить дорогий. Каркас заповнюється мінеральним утеплювачем, позика обшивається.

Зовні використовується сайдинг, а гіпсокартон всередині. Щитовий будинок, порівняно з www.postroil.com, може коштувати дешевше, якщо робиться покупка збірного невеликого будиночка, виготовленого за типовим проектом, з застосуванням готових елементів. Фахівці його привезуть, потім, поставивши на фундамент, обладнають.

Але такий будинок по архітектурі не можна назвати цікавим. Все ж, бажано вибудовувати вдома, хоч і економічні, але компактні, куди ви вкладете не тільки гроші, але також і душу.