Брусові будинки еліта дерев'яного домобудівництва У наші дні можна досить часто почути таку думку, що будинки, побудовані з деревних матеріалів – це архаїзм. Мовляв, процедура їх зведення неймовірно складна, адже підбирати деревину для такого будинку необхідно з максимальною ретельністю, і, до того ж, з його обробкою, після спорудження коробки, зазвичай доводиться істотно пригальмовувати, даючи будовою час для усадки.

Та й сама експлуатація подібного споруди теж, мовляв, має потребу в особливому підході. Однак таке судження помилково, що повністю підтверджується реальною практикою.

Будівництво, доступне навіть для дилетантів

Найкращою відповіддю на всі вище перераховані побоювання і сумніви сьогодні, звичайно ж, є будівлі, зведені з спеціального профільованого бруса. Процедура їх будівництва, за своїм принципом, абсолютно аналогічна збірці звичайного дитячого конструктора. Подібний пиломатеріал поставляється із заводу вже повністю укомплектованим, з обов'язковою наявністю інструкції по збірці. Завдяки цьому, роботи пов'язані з будівництвом таких будинків, стають цілком доступними навіть для тих людей, у яких немає належного досвіду в сфері будівництва.

Незначні експлуатаційні витрати

Брусові будинки еліта дерев'яного домобудівництва
Завдяки застосуванню сучасного обладнання, сьогодні у виробників з'явилася прекрасна можливість виготовляти подібний брус в суворій відповідності з необхідними геометричними формами і розмірами. Це означає, що абсолютно всі елементи майбутнього зрубу будуть підходити один до одного з ідеальною точністю. До того ж, за рахунок додаткового профілювання, подібні бруси також будуть ще і максимально надійно стикуватися, не залишаючи при цьому, будь-яких проміжків.

У підсумку, ні вітер, ні протяги такого спорудження стають абсолютно не страшні, адже практично повністю монолітні стіни, у подібній ситуації, будуть створювати на їх шляху досить надійний заслін. Завдяки саме такої монолітності і досить низькій теплопровідності у самої деревини, тепло в таких будівлях зберігається досить добре, адже холодний вуличне повітря в них практично не проникає.

Мінімальні витрати на фінішну обробку

Брусові будинки еліта дерев'яного домобудівництва
В якості ще одного вельми істотного аргумент на користь будівництва такого брусового будинку, також слід навести і той факт, що гладкі і абсолютно рівні стіни у подібних споруд, зазвичай практично не потребують фінішній обробці. Їх, в даній ситуації, часто буває достатньо всього лише обробити спеціальним антисептиком і покрити шаром лаку. Адже краса істинно натурального дерева навряд чи може зрівнятися навіть з самими вишуканими різновидами оздоблювальних матеріалів.