З чого складаються ціни на будинки з профільованого бруса Екологічно чисте житло стає все більш популярним, тому будівництво будинків з профільованого бруса з кожним роком набирає обертів.

Такі споруди є оптимальним рішенням щодо «ціни і якості», а також прекрасно тримають тепло, дозволяють економити на обігріві і мають підвищену стійкість до зовнішніх впливів.

Багатьох приваблює і термін забудови – всього 2-3 місяць. Але з чого ж складається ціна на будинки з бруса і можна заощадити? Поговоримо про це в даній статті.

Матеріал для дому

За статистичними даними snk-stroy.ru мають всього на 20-25% вище каркасних будинків, але і позитивних характеристик у них більше. Сьогодні можна зустріти масу пропозицій щодо будівництва дачних будиночків, і серед них є як більш дорогі, так і менш дорогі.

Технологічними лідерами і найдорожчими – 28000-42000 рублів за к. м «під ключ» є фінські будинки з бруса. Вони будуються із спеціально заготовленої фінської сосни, що володіє високими міцнісними характеристиками.

Вітчизняні виробники пропонують замовнику модрину, дуб і сосну. Вартість будинку безпосередньо залежатиме від вибору дерева. Найчастіше ведеться будівництво будинків з профільованого бруса сосни: вона є досить недорогим матеріалом, при цьому відрізняється високими якостями.

Технологія зведення будинку

Впливає на вартість і використання технологій зведення будинку. Так, будинок, побудований за каркасно-брусовий технології «Дропплог» буде коштувати дорожче, ніж при використанні російських технологій. Але крім високої ціни дана технологія має і переваги: з її допомогою досягається хороша несуча здатність і забезпечується жорсткість конструкції. Будинки, побудовані за даною технологією, відмінно зарекомендували себе в сейсмічно небезпечних районах.

Термін будівництва будинку

Деякі фірми гарантують максимально швидке зведення будинку, який займе не більше трьох тижнів. Тут слід сказати про те, що мова йде тільки про монтажі. snk-stroy.ru включає в себе три етапи, на кожному з яких потрібен певний час: проектування, виготовлення стінового комплекту і будівництво будинків з профільованого бруса.

Комплект крім дерев'яного каркасу також включає в себе і фільончасті двері, вікна, перекриття, сходи, кроквяну систему, статеву дошку, плінтуси і лиштви.

Істотно скоротити вартість можна вибравши один з готових проектів. Як правило, будівельні фірми пропонують варіанти будинків різної площі і планування з вже готовою документацією та кошторисом робіт. Вони обійдуться вам в 21000-35000 рублів за кв. м.