Правильне облицювання керамічною плиткою дверних отворів Для правильної облицювання потрібно дотримуватися послідовного виконання етапів процесу, незалежно від використовуваного матеріалу, за допомогою якого відбуватиметься обкладывание дверей.

Зазвичай для облицювання беруть камінь. За допомогою цього матеріалу можна прикрасити як звичайні двері, так і у вигляді арки.

Камінь має ряд переваг: акуратний і представницький вигляд, доступна ціна в порівнянні з натуральними аналогами, легкість установки. Такий будматеріал можна поєднувати з звичайними стінами без всяких покриттів і з новітніми будматеріалами. Дуже важливим є правильно вибрати матеріал з урахуванням того де його будуть застосовувати на вулиці або в середині будівлі. Це вимога дуже важлива, так як із-за цього визначається маса матеріалу.

Облицювання отворів

Головні етапи облицювання:

 • підготовлення основи;
 • підготовлення матеріалу;
 • власне облицювання керамічною плиткою;
 • остаточні роботи.
 • Правильне облицювання керамічною плиткою дверних отворів
  Правильне облицювання керамічною плиткою дверних отворів

  Як виконується облицювання керамічною плиткою з допомогою каменю

  Перед початком обкладывания прорізів штучним каменем потрібно добре приготувати поверхню, загалом, як і при будь-яких інших будівельних роботах. Поверхня повинна бути чистою і рівною. Такий матеріал як камінь має змішаний склад, в результаті чого отримати ідеально гладку поверхню не має сенсу робити. Так чи інакше, будова матеріалу вирівняє дрібні тріщини на поверхні. Після наносимо шар штукатурки, після того як вона висохне, обробити поверхню грунтовкою.

  Для того що б матеріал прослужив не один рік потрібно з розумом вибрати клейкі засіб, який повністю підійде для штучного каменю також можна скористатися рідкими цвяхами.

  При облицюванні каменем арочних прорізів краще всього використовувати камінь невеликих розмірів.

  Як почати роботи

  Правильне облицювання керамічною плиткою дверних отворів
  Перед тим як починати укладання матеріал потрібно переглянути, відібрати зіпсовані деталі. Приклеювати потрібно знизу.

  Гідність такого облицювання, те, що е треба робити ряди рівними, з-за цього також залежатиме кількість деталей на один ряд.

  Якщо є виступаючі частини по закругленій частині отвору його слід обрізати. При обрізання зайвого можуть виникнути сколювання, їх потрібно відшліфувати за допомогою напилка або наждачного паперу. Інструмент для обрізання вибирають з урахуванням структури матеріалу.

  Після того як закінчили облицювання потрібно перечекати добу, для того що б затерти шви. Зайву затірку витираємо мокрою ганчіркою або силіконовим шпателем.