Як доглядати за сучасними вікнами У Пскові всі частіше можна побачити в квартирах сучасні пластикові профілі і склопакети. Доступні жителям Пскова віконні системи від вітчизняних і зарубіжних виробників, так що вони можуть вільно обрати продукцію за оптимальними цінами і високої якості.

Однак навіть самі tmk-okna.ru можуть швидко вийти з ладу, якщо їх неправильно експлуатувати. Та й комфорт від використання таких віконних систем буде нижчою, якщо не дотримувати декілька простих правил експлуатації вікон з ПВХ.

Перше, про що потрібно знати людям, що вирішили встановити вікно або балконні двері з ПВХ-профілів, це те, що вони дуже щільно закриваються і практично не мають щілин. Якщо звичайні дерев'яні конструкції, що називається, «дихають» у всі часи року, то пластикові такої можливості не мають.

Саме тому вони так добре захищають від холоду. Однак тут є і негативний момент – пластикові вікна та tmk-okna.ru не рідше двох разів на день відкривати на провітрювання. Це дозволить вам вирішити цілий ряд проблем.

Як доглядати за сучасними вікнами
Перш за все – в приміщення буде потрапляти свіже повітря. Жителям Пскова в цьому відношенні пощастило більше, ніж мешканцям тієї ж Москви, так як вони можуть собі дозволити насолоджуватися свіжим повітрям практично в будь-якому районі міста. Також регулярне провітрювання дозволить скоротити кількість випаровувань у кімнатах, завдяки чому скла на балконних дверях і вікнах не будуть покриватися конденсатом.

Наступний момент, на який варто звернути увагу – це необхідність догляду за гумовими елементами віконної фурнітури. Щоб ущільнювачі прослужи довше, за ними потрібен догляд. Продовжити термін їх служби можна, змастивши гумові частини спеціальним складом на основі силікону. Це засіб не дасть ущільнювачам швидко висохнути і втратити еластичність. Змащувати потрібно і металеві деталі фурнітури вікна або балконних дверей, щоб вони не піддавалися корозії і не рипіли.

Уважно потрібно поставитися і до миття віконних і дверних профілів. ПВХ – це міцний пластик, однак у нього є характерна слабкість – він боїться агресивних рідин. Тому мити його потрібно або просто теплою мильною водою або спеціальними миючими засобами для пластикових вікон. Застосування кислот або спирту може призвести до того, що профіль змінить свій колір і почне руйнуватися, що призведе до поломки вікна.