Будинок з кутами і виступами Схил з красивими обрисами, кругом поля і ліси. На такому тлі постає перед нами незвичайний www.postroil.com з багатьма кутами, зламами і кромками. У ньому живуть четверо дорослих, п'ятеро дітей і кілька домашніх тварин.

Дерево як будівельний матеріал -незмінний супутник людини з давніх часів. І нині воно серед багатьох матеріалів займає гідне місце і не перестає вражати своєю універсальністю.

Дерево - це матеріал гарний, екологічно чистий, порівняно міцний. Він володіє хорошими тепло - і звукоізоляційними властивостями. Не випадково і зараз до нього часто звертаються архітектори. Є чимало прикладів того, як вони при будівництві будинків роблять все можливе, щоб використовувати позитивні властивості деревини. Один з таких прикладів - будинок, побудований архітектором Філіпом Штрубом.

Архітектор звертається до дерева

Ідеї та уявлення про майбутнє житло склалися у господарів під час їх поїздки по США, де на них справили особливе враження www.postroil.com. Захоплені відгуки про них архітектор Філіп Штруб сприйняв як «керівництво до дії» і приступив до проектування будинку з дерева.

Філіп Штруб не належить до прихильників того або іншого архітектурного стилю. Ідеї народжуються у нього несподівано. www.postroil.com побудовані ним в кантоні Базель (Швейцарія), не схожі один на інший; вони істотно різняться як по використовуваних матеріалів, так і за манерою виконання.

Головне бажання забудовників — будинок повинен бути незвичайним і ні в якому разі не прямокутним. Архітектор зупинив свій вибір на витягнутій формі корпусу, розташованого паралельно схилу пагорба. У цьому положенні будинок, тягнеться зі сходу на захід, добре освітлюється сонцем майже цілий день. Мета - отримати якомога більше сонячного світла досягнута завдяки широкому використанню в конструкції кута 45°, складним планом та наявності різних еркерів і зламів.

Конструкція будинку — масивна кладка з бетонними підлогами. Несучі стіни викладені з силікатної цегли. Лише одна частина будівлі (з північної сторони) дерев'яна каркасна, де фасад підвішений. Його обшили дошками внакрой, тобто з чергуванням в обшивці нижніх і верхніх шарів дощок. Вже здалеку кидаються в очі п'ять похилих дерев'яних балок, функція яких - чисто декоративна: вони з'єднують дах з землею, зорово знижуючи висоту будинку.

Численні виступи та злами характерні і для інтер'єру будинку. Взаємно зміщені рівні, кути, ніші, гострі виступи і поглиблення, що проходить поперек приміщень діагональна балка роблять просторові пропорції будівлі більш динамічними. В інтер'єрі будинку використано не тільки дерево. Підлога покрита керамічними плитами, стіни викладені з силікатної www.postroil.com і оброблені білою штукатуркою. В цілому оформлення інтер'єру виглядає барвистим.

Особливості цього будинку в тому, що з якого боку не зайди, він кожен раз буде виглядати зовсім по-іншому. Звертають на себе увагу ромбоподібні www.oknaprogressa.ru на тлі обшивки фасаду з ялинових дощок. Похилі дерев'яні балки мають чисто декоративну функцію. Вони створюють зоровий противагу зовнішньої сходах біля входу в квартиру мансардного поверху.

Будинок задуманий і побудований в розрахунку на дві сім'ї. Одна квартира призначена для господарів, інша — з окремим входом — для мешканців. Остання складається з 5 кімнат. Всі допоміжні приміщення перебувають у спільному користуванні. Квартири пов'язані один з одним через влаштовану всередині будинку сходову клітку, двері на яку завжди відкрита.

В будинку створені всі умови для комфортного життя. Сад ідеальне місце для дітей з обох сімей. Усюди є внутрішні і зовнішні приміщення, індивідуальні куточки, де можна усамітнитися.

Будинок з кутами і виступами
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

• Конструкція — змішана (несучі стіни з силікатної цегли і каркасні); ізоляція — товщиною 10 см, з повітряним прошарком; обшивка з ялинових дощок внакрой.
• www.postroil.com — утеплена двосхилий, з північної сторони — вальма (краща ізоляція); нахил скатів — 40°; покрівельний матеріал — плоский шифер червоного кольору.
• Вікна - дерев'яні зі склопакетами.
• Оздоблення інтер'єру: внутрішні стіни з силікатної цегли, частково — з дерева як фахверкова конструкція; покриття підлоги — керамічні плити і килимове; оздоблення стін —штукатурка.
• Опалення — дров'яне (у вітальні — піч-камін) + теплі підлоги.