Використання дзеркал в інтер'єрі квартири Кімната, в якій знаходяться дзеркала, виглядає більш привабливою. Дзеркала все частіше почали використовувати в дизайні, так як вони мають багато корисних функцій.

Наприклад, вони можуть візуально збільшити простір. Поставивши їх в правильному місці, можна зробити кімнату наповненої світлом, так як дзеркало яке можна знайти тут www.liberta.com.ua множить і відбиває світло.

У спальні небажано ставити дзеркала, так як це місце призначене для відпочинку, щоб людина повністю розслабився. Наявність дзеркал, тим більше поставлених в неправильних місцях, може істотно перешкодити відпочинку. Ліжко повинна бути поставлена так, щоб не відбиватися в дзеркалі, інакше сон буде неспокійним, а якщо на ліжку спить подружня пара, це може спричинити за собою настільки сумні наслідки, аж до зрад. Якщо все ж є гостра необхідність дзеркала в спальні, фахівці з цього напряму радять встановити округлі дзеркала з плавними формами.

Не можна також ставити дзеркало біля ліжка, також воно не має дивитися на двері і вікно. В ідеалі дзеркало повинне показувати господаря будинку в повний зріст, не обрізаючи» частин тіла.

Використання дзеркал в інтер'єрі квартири
Використання дзеркал в інтер'єрі квартири

У вітальні дзеркала ставлять виключно в цілях красивого оформлення та розширення простору. Вони надають вітальні дуже оригінальний вигляд. Дзеркало можна поставити в розкішну раму і повісити над каміном, таке дизайнерське рішення буде привертати захоплені погляди гостей.

У ванній кімнаті завжди вітаються дзеркала, так як вони привносять більше світла, роблять простір візуально більше і комфортніше. Рекомендується у ванній і в туалеті вішати дзеркала на всю двері, як із зовнішньої сторони, так і з внутрішньої. Дзеркало має якомога щільніше прилягати до стіни. Експерти з фен-шуй не радять встановлювати дзеркальну плитку, так як віддзеркалення людини в ньому ділиться на квадрати, отже, ділиться і його енергетика.

На кухні дзеркала вішають або так, щоб господиня, займаючись своїми справами, могла бачити всіх хто заходить, або так, щоб відображався стіл з їжею. Фахівці кажуть, що якщо буде відображатися стіл з достатком їжі на ньому, то в хаті цей достаток подвоїться.

Важливе місце також займає дзеркало в передпокої, воно забирає погану енергетику як господарів, так і гостей.

У дзеркалі завжди повинні відображатися виключно приємні речі, так вони будуть подвоюватися в будинку.