Види дерев'яного бруса Будівництво будинків з дерев'яного бруса, забуте в кінці двадцятого століття, знову стало актуальним. Причому, застосовують його не тільки при зведенні дачних будинків, але і в котеджному будівництві.

Дерев'яний брус – дуже зручний будівельний матеріал, будинки з нього виходять ідеально рівні і акуратні. Ще однією перевагою є небувала швидкість спорудження, адже на неї піде всього десять днів.

При будівництві такого будинку, звичайно ж, знадобляться dveri-a.ru, адже вони також мають гарну якість виготовлення. Такі двері можуть бути куплені до проведення будівельних робіт при придбанні будівельних матеріалів.

Сучасні виробники випускають дерев'яний брус двох видів: і клеєний брус природної вологості. Як відомо, звичайний брус у свою чергу буває прямокутним і профільованим. Прямокутний брус – найдешевший матеріал для зведення будинку.

Види дерев'яного бруса
В процесі будівництва всі елементи просто кладуть один на одного. Але з-за похибок у розмірах можуть з'являтися невеликі зазори і щілинки, які по закінченні будівництва закривають мохом або скловатою. Будинок з прямокутного бруса повинен сохнути протягом року. Так, після усадки стіни покривають штукатуркою або сайдингом.

Профільований брус набагато легше використовувати, так як його торцеві частини забезпечені спеціальними виїмками і виступами. Завдяки їм забезпечується ідеальне з'єднання бруса без зазорів. Готовий будинок також залишається будівельниками в спокої на рік, після чого вони відшліфовують і обробляють стіни антисептичними складами.

Клеєний брус являє собою готовий матеріал, склеєних між собою, ламелей деревини. Він повністю висушується і покривається захисними складами ще на етапі виробництва. Як правило, будинки з клеєного бруса будуються в найкоротші терміни та не дають усадки. Природно такі переваги роблять його ціну високою, а будівництво надійною і довговічною.