Від чого залежить надійність металевих дверей Як правило, сучасні металеві двері є багатошаровими. Вони проводяться відразу з декількох сталевих листів, сполучених між собою за допомогою спеціальної кріпильної фурнітури.

Товщина кожного окремого листа залежить від конкретного виробника і складає в середньому 10-12 мм.

Сукупна ж товщина готового виробу дорівнює 35-40 мм. Купити металеві двері такого типу – значить обзавестися дуже надійною і масивної конструкцією, яку буде неможливо вибити ні ногою, ні плечем. Щоб розбити її, зловмисникові потрібно дуже потужний металорізальний інструмент.

Звертайте увагу на замок!

Особливу увагу, коли збираєтесь www.forpost.by необхідно звертати на замок. В кінцевому підсумку вся міць і непробивність стали нічого не варті, якщо дверний замок можна розкрити з використанням примітивної відмички. Так що замок повинен бути дуже надійним, підвищеної секретності. Крім того, віддавайте перевагу моделі замків, які:

 • оснащені не сталевими, а титановими циліндрами;

 • передбачають у своїй конструкції вдосконалений протизламний механізм;

 • мають гарантію тривалістю не менше 2-х років.
 • Тільки вищеописані замки можуть вважатися по-справжньому надійними.

  Дверні петлі повинні бути прихованими

  Коли ви вибираєте собі металеві www.forpost.by на них можуть бути найрізноманітнішими. Як правило, найдешевше коштують моделі з відкритими петлями. Вони називаються відкритими, тому що видно із зовнішньої сторони, тобто з вулиці. І це не дуже добре, так як відкриті петлі набагато простіше скрутити або зламати, ніж закриті.

  Все, що для цього потрібно, – монтування і якийсь нехитрий слюсарний інструмент. А двері зі скрученими петлями, нехай навіть дуже важку і з чудовим замком, можна просто вичавити з дверного отвору.

  Не забуваємо про декоративне оформлення

  Від чого залежить надійність металевих дверей
  Ще один важливий аспект – декоративне оформлення особового (зовнішнього) шару обраної вами моделі. Звичайно, надійність і зламостійкість – дуже важливі параметри. Але навряд чи хтось захоче, щоб вхід в його житлі прикрашав великий шматок заліза незрозумілого кольору, з численними подряпинами і вм'ятинами.

  Лицьова панель повинна бути декоровані вставками з деревини, забарвлена спеціальною порошковою фарбою. Тільки в цьому випадку вона набуває ошатний і естетичний вигляд, стає справжньою прикрасою вашого житла.

  Також відзначимо, що вартість металевих дверей багато в чому залежить саме від особливостей її декоративного оформлення. Модель, просто пофарбована в однотонний колір, обійдеться вам значно дешевше, ніж виріб зі складною і різноманітною обробкою.

  Хоча за показниками надійності і міцності вони можуть бути цілком порівнянні. Так що правильно розставляйте пріоритети і вирішуйте, чи потрібно платити більше за привабливий зовнішній вигляд. Остаточне рішення буде залежати тільки від вас!