Двері для лікувальних закладів Оснащення лікувальних закладів прийнято починати не з медичного обладнання, а з головних функціональних предметів інтер'єру – дверей. Типи конструкцій, види дверних полотен – тут все підбирається виходячи з особливих умов їх застосування.

Сучасні лікарні, поліклініки, диспансери, госпіталі сьогодні оснащуються дверима, що відповідають цілому ряду спеціальних вимог. Головне з них – відповідність санітарно-гігієнічним нормам.

Про вибір конструкції

bkt-by.com виділяються виробниками в особливу категорію, оскільки при їх виготовленні слід виконати одночасно кілька стандартів.

За основу беруться три найбільш популярних типу конструкції таких виробів:

 • розстібні,

 • «купе»,

 • маятникового типу.
 • За своїми розмірами дверні полотна створюються відносно великими, що гарантує вільний рух каталок і мобільних ліжок. Масивні двері потребує надійних завісах, а також такий їх конструкції, яка б забезпечувала максимально легке відкривання полотна.

  Вимоги і стандарти

  Двері для лікувальних закладів
  У будь-якому лікувальному закладі підвищена увага приділяється чистоти та гігієни, що зумовлює регулярну санітарну обробку всіх без винятку предметів інтер'єру. Миття і дезінфекції піддаються і двері, тому матеріал їх виконання повинен бути стійкий вологи, лугів і УФ-випромінювання. З такою роллю найкраще справляється спеціальний пластик HPL, який також наділений необхідною міцністю.

  Медичні пластикові двері не бояться антибактеріальної обробки, демонструють підвищену зносостійкість і забезпечують належну звукоізоляцію. Ще однією обов'язковою вимогою таких дверних конструкцій є їх естетичність: двері повинні гармонійно вписуватися в навколишній інтер'єр, мати спокійну, нейтральну забарвлення.

  Про різновиди

  У лікарнях і поліклініках встановлюють дверей різного типу, адже те, що підійде для входу в приймальний кабінет лікаря, не може використовуватися в якості вхідної групи, наприклад, в операційну або харчоблок. Саме тому дверні полотна, що проектуються для медустанов, можуть бути глухими або зі скляними вставками, комплектуватися ручками або розчинятися автоматично, мати звичайне внутрішнє заповнення або забезпечувати повну звукоізоляцію. Для досягнення всіх необхідних параметрів оптимальним рішенням є виготовлення медичний дверей на замовлення.