Де обладнати криївку для цінностей На жаль, незважаючи на укріплені двері і вікна зловмисникам іноді вдається проникнути в житло, і тому рекомендується обладнати для грошей і цінних речей спеціальне місце зберігання.

Якщо немає можливість придбання сейфа, то в такому випадку можна обладнати криївку, вибравши для цього якесь незвичайне місце.

Як правило, всі важкодоступні місця добре відомі досвідченим злодіям, тому ховати там цінності немає резону. Хіба що розміщення схованки під важким шафою спеціальної вогнетривкої ніші, або за меблями в плінтусі, може забезпечити певну гарантію. Зазвичай злодії не досліджують місця, якщо це супроводжується надмірним шумом. Тому, якщо цінні речі не планується витягати тривалий час, можна піти і на такий крок.

Існують ще декілька незвичайних місць, де можна влаштувати схованку:

1. Усередині приладу. Це може бути настільна лампа або вентилятор. Такий спосіб підходить в тому випадку, коли в квартирі є багато невеликих приладів, і досліджувати кожен з них зловмисники швидше за все не будуть.

2. Нижня дошка меблів. З допомогою подібних цокольних вставок зазвичай закривається порожнеча між дном предмета і підлогою. Дошка акуратно знімається, і на днище шафи кріпиться пластикова коробочка. Щоб схованку відкривався швидко, іноді шурупи замінюються магнітними защіпками.

3. Висувний ящик. Застосовуючи логіку попереднього схованки, пластикова коробочка може бути прикріплена до нижньої частини висунутого скриньки. Хоч такий спосіб досить відомий, але щоб виявити схованку, доведеться витратити певний час.

4. Дерев'яна панель. В обшивці потрібно вирізати нішу квадратної форми, бажано шириною на дві панелі. Скріпивши відрізки перемичкою, на внутрішній стороні кріпиться коробочка на гачках. Одна з панелей звільняється від паза, для забезпечення вільного зняття отриманої кришки. Фіксація її здійснюється за допомогою магнітиків, а щілина краще замаскувати за допомогою декоративної полички.

5. Двері. У верхньому торці вироби проробляють виїмку, виготовивши для неї кришку з фанери або картону. Укладаючи туди

Де обладнати криївку для цінностей
цінності, важливо забезпечити щільність їх розташування, щоб при відчиненні вони не видавали специфічного шуму.

6. Перекладина штор. Особливо зручні в цьому відношенні карнизи круглої форми, з порожнечею всередині. Знявши наконечник з будь-якої із сторін, всередину такого схованки можна щось заховати: головне, заздалегідь подбає про заглушку, щоб цінності не пішли занадто глибоко.

7. Подвійне дно. Такі схованки найчастіше облаштовуються у висувних ящиках столу, комода. Іноді таким чином використовують задню частину дешевої картини.