Робимо ремонт Нарешті-то у вас з'явилися кошти і ви вирішили зробити ремонт у своїй квартирі? Для початку вам потрібно визначитися, який вид ремонту ви хочете. Це можна зробити виходячи з ваших побажань і вашого бюджету.

Найдорожчий вид ремонту умовно називають євроремонт. В основному євроремонт робиться за дизайн проектам, розробленим грамотними і, відповідно, дорогими дизайнерами. Тут застосовуються новітні технології в будівництві, метод зонування приміщень (як прийнято в Європі – звідси і назва – «Євро»). Також проведення такого ремонту передбачає перепланування приміщень (для створення «зон»).

При установці замків www.zamki-c.ru мають шість штифтових пінів, що забезпечує надійність. Перед фінішною обробкою всі поверхні роблять ідеально рівними, так як при проведенні робіт застосовуються новітні матеріали, декоративні покриття, модульні системи. Вартість такого ремонту становить близько 10000 євро за квадратний метр.

Робимо ремонт
Це й зрозуміло: при євроремонті крім перепланування та зонування проводиться заміна всіх інженерних комунікацій, вікон, дверей та інших конструкцій. Триває такий ремонт може від 2 місяців до півроку. Самостійно такий ремонт більшості людей зробити не під силу, тому потрібно звертатися в спеціалізовані ремонтні організації. Більш дешевий вид ремонту прийнято називати капітальним.

При його проведенні виробляються всі ті ж роботи, що є при євроремонті за винятком принципу зонування приміщень, відпадає потреба в дизайн - проекті. Також можуть застосовуватися більш дешеві матеріали. Більш дешевий матеріал не завжди означає гірше, це просто аналог закордонного матеріалу, але вироблений в Росії чи Китаї.

Вартість такого ремонту складає від 4000 євро за квадратний метр. Тривалість – від 1,5 місяця і вище. Такий вид ремонту ми б теж не рекомендували виконувати самостійно. Найдешевший вид ремонту прийнято називати косметичним. При його проведенні виконуються найпростіші оздоблювальні роботи, при цьому не зачіпається інженерні мережі та комунікації.

Вирівнюються і освежаются стіни, підлоги, стелі, вікна, двері шляхом шпаклювання, фарбування, переклеювання шпалер, заміні підлогових покриттів. Вартість такого ремонту близько двох тисяч євро за квадратний метр. Такий ремонт рекомендується робити, коли ви хочете зробити ремонт спробувати власні сили, хочете заощадити грошові кошти. Бажано, щоб при цьому інженерні комунікації не вимагали заміни або ремонту. Можна вкластися в місяць (відпустки вистачить).