Міжкімнатні двері для офісу чому не підійдуть звичайні хатні двері

Офісні двері повинні бути

• звукоізолюючими;

• зносостійкими;

• гармоніювати з навколишнім простором;

• бути зручними в експлуатації.

Як же зробити правильний вибір?

Визначаємося з конструкцією

Необхідно, щоб офісні двері була надійною, адже вона використовується набагато частіше, ніж домашня міжкімнатні.

Фінські двері для офісу – традиційний варіант. В них використовуються стійкі до вологи та інших зовнішніх впливів плити МДФ, вони відрізняються строгістю, прийнятною ціною, але якість не найкраще. Такі двері економ-класу не прослужать більше 5 років в жвавому офісі.

Більш стійкими і міцними будуть царговые і фільончасті двері. Полотно перших зроблено з поперечних брусків, так званих царог, а другий тип складається з фільонок, які вставляються в основний каркас. Ці двері коштують дорожче, але і прослужать набагато довше.

Також своєрідний стиль офісному приміщенню можуть надати скляні двері, однак тоді буде втрачена конфіденційність всього, що відбувається всередині кімнати.

Важливий момент – вибір фурнітури

Функціональність дверей залежить не стільки від дверного полотна, скільки від якісної фурнітури. Важливо, щоб офісні двері зачинялися на ключ. Який тип замка підійде? Ручка-клямка з ключем практичний варіант, хоча досить економічний. Врізний замок – оптимальний вибір за вартістю і якістю. Також зараз набирають популярність магнітні замки які можна замовити тут www.zamochniki.com.ua, що забезпечують безшумне закривання дверей.

Підбираємо стиль

Безліч виробників пропонують найрізноманітніші за своїм стилем двері, але завжди потрібно пам'ятати, що офіс – не місце для вигадливих візерунків і ліпнини. Важливо, щоб всі двері були в одному стилі, а строгість в їх оформленні завжди буде до місця. Колір рекомендується вибирати не яскравий, можна додавати скляні вставки, підбирати матеріал під офісний інтер'єр або використовувати при дизайні індивідуальний стиль, розроблений компанією. Найчастіше встановлюються двері білого кольору, але вони досить мазкі, так що варто подбати про правильне покритті. Є кілька варіантів: шпон натуральний або штучний, плівка з ПВХ, ламінат. Найбільш стійкими до зовнішніх агресорів є покриття ПВХ і натуральний шпон, але, якщо вже вони будуть пошкоджені, реставрувати їх – важка задача. Крім того, з часом шпон може вицвісти під впливом сонячного світла.