Пластикові вікна в будинках серії П-44 від компанії Оконщик Пластикові вікна в будинках серії П-44 від компанії «Оконщик»

Московська фірма «Оконщик» продовжила новорічну рекламну акцію. До останнього дня зими 2016 року при замовленні скління балкона або пластикових вікон в серії будинків П-44 замість однокамерного склопакета встановлюється двокамерний.

Додатковий бонус – енергозберігаюче скло. Ціна скління залишається колишньою.

Хоча проект П-44 і з'явився в 1975 році, але був настільки вдалий, що його варіанти до сих пір використовуються будівельниками. Стандартні розміри вікон і балконних дверей – запорука того, що всі елементи замовлення будуть швидко виготовлені і підготовлені до монтажу. Стандартні відливи, укоси і підвіконня встановлюються завдяки невеликій товщині стін. Будинками цієї серії забудовані більшість «Черьомушок» Росії.

Складність представляє лише скління балкона в будинках проекту П-44. З-за своєї форми він отримав у будівельників прізвисько «чобіток». До появи сучасних віконних систем його скління було вельми непростим завданням. Тепер же ця робота не створює перешкод, хоча, як і раніше, потребує високої кваліфікації монтажників. Майстри компанії «Оконщик» знають свою справу і встановлюють скління балконів і пластикові вікна в серії будинків П-44 швидко і без зауважень.

Пластикові вікна в будинках серії П-44 від компанії Оконщик
При склінні балконів тут використовують систему Слайдорс (Slidors). Вона відрізняється від знайомих всім конструкцій пластикових вікон. Відкриваються стулки не повертаються на петлях, а зсуваються в бік. Москітна сітка ходить по окремому рейці. Конструкція профілю дозволяє використовувати один камерні та двокамерні склопакети. Механізм закривання не залишає ніяких щілин. На стулках встановлено особливий щітковий ущільнювач, що захищає від будь-якого вітру і дощу. Застосування системи Слайдорс дозволяє з легкістю склити як складні балкони, так і прості пластикові вікна в серії будинків П-44.

До кінця акції зовсім небагато днів. Не варто упускати шанс здешевити нові вікна та балкону. Компанія «Оконщик» користується відмінною репутацією на ринку будівельних послуг Москви і Підмосков'я. Її прайс-лист представлений на сайті okonshik.pro. Тут - okonshik.pro знаходяться не тільки ціни на типові вікна і двері, зроблені з алюмінієвого або ПВХ-профілю, але і калькулятор для розрахунку нестандартних конструкцій. Багатий досвід співробітників компанії допоможе у створенні комфорту і затишку у вашій оселі.