Особливості різних варіантів оздоблення квартир Під обробкою квартир розуміють ряд заходів, необхідних для того, щоб змінити зовнішній вигляд житла, що дозволить підвищити його експлуатаційні та декоративні якості.

По суті, два поняття «ремонт» і «обробка» є нероздільними, так як другий доводить до кінця перше. Необхідно розуміти, що вартість на опоряджувальні роботи може змінюватись, що залежить від того, наскільки якісні використовується будівельні матеріали. До речі, економити тут не варто, так як це дозволить забути про ремонт на найближчі роки. Зараз оздоблення котеджів пропонує дизайн-студія «Хороший Ремонт».

Особливості різних варіантів оздоблення квартир

Чорновий спосіб обробки квартир

Даний вид обробки являє собою роботи, при яких оштукатурюються стіни за допомогою гіпсової суміші або цементно-піщаного розчину, розлучаються і підключаються електропроводи та інженерні системи, а також здійснюється бетонна стяжка підлоги. Також на цьому етапі встановлюються в дверні отвори двері, вікна – склопакети, причому не завжди кожна щілина і укіс якісно закладаються. Є випадки, коли при чорновій обробці відсутні внутрішні перегородки.

Якщо ви вирішили придбати нерухомість, квартири з таким видом обробки коштують на порядок дешевше тих, в яких зроблена чистова обробка. Тому, купивши таке житло, доведеться чимало коштів пустити на те, щоб довести ремонтні роботи до кінця.

Особливості часткової обробки

По суті, часткова і чорнова обробка ніяк чітко не розмежовуються. Наприклад, перший варіант може передбачати ремонт ванної кімнати, монтаж і налаштування сантехнічних приладів, фінішне оштукатурювання поверхонь, укладання підлогових покриттів. Насправді, варіантів достатньо: починаючи бетонною стяжкою підлоги і всіма автономними комунікаціями, обливкой ванної кімнати кахлем, підключенням труб і закінчуючи іншими роботами. Якщо ви вирішили придбати таку нерухомість, то обов'язково слід ознайомитися з тим, які роботи вже були виконані, а які залишаються на вашій совісті, що допоможе розрахувати власні витрати.

Особливості чистової обробки квартир

У плані чистової обробки думки можуть розходитися, якщо мова стосується забудовників і людей, які продають житло на вторинному ринку. Однак, і той і інший варіант, в будь-якому випадку, припускає продаж квартиру, яку можна купити, в'їхати в неї і жити: будь-яка сантехніка тут вже підключена, всі електромонтажні роботи завершені, стіни обклеєні шпалерами або іншим обробним матеріалом, на підлозі є стяжка або монтовані підлогові покриття. Якщо ви вирішили придбати таку квартиру, найчастіше їй не потрібен додатковий косметичний ремонт. Але, варто розуміти, що, якщо чистова обробка проводилася суто з тією метою, щоб швидше продати житло, велика ймовірність що в процесі ремонту застосовувалися не найякісніші матеріали.

Особливості елітної обробки квартир

В процесі ремонту такого житла застосовуються суто ексклюзивні матеріали, нерідко зроблені під замовлення в єдиному екземплярі. Для здійснення робіт з елітної обробці застосовуються сучасні та інноваційні технології та обладнання. Перш ніж приступають до робіт, грамотно планують і складають дизайн інтер'єру, в якому кожна деталь гармонує між собою. В процесі створення дизайну майстра відштовхуються від побажань замовника і сучасних тенденцій в області інтер'єрів. У будь-якому випадку, кінцева вартість оздоблювальних робіт залежить від того, наскільки використовувалися дорогі будівельні матеріали і наскільки складними були заходи.