Види розподільних пристроїв низької напруги Розподільний пристрій низької напруги (позначається абревіатурою РУНН) виконує функцію прийому і розподілу електричної енергії. Обладнання захищає систему від можливих перевантажень.

Де застосовуються розподільні пристрої?

Розподільні пристрої працюють з мережами різних частот і напруг.

Область застосування РУНН:

 • системи енергопостачання на підприємствах;

 • підстанції, трансформатори;

 • комунальні господарства, електростанції.
 • На базі сучасного розподільного пристрою можна створювати трансформаторні щити на струми різної потужності.

  Переважні характеристики РУНН:

 • надійність експлуатації і знижені габарити;

 • зручність в обслуговуванні і швидкий пошук несправностей;

 • ефективний захист від ураження електрикою та ін.
 • Безпека є одним з ключових вимог при проектуванні і складання розподільних пристроїв, важливо забезпечити захист не тільки від ураження струмом, але і від ризику виникнення пожежі.

  Якщо підприємству потрібно придбати www.souzelectro.spb.ru та електротехнічне обладнання інших типів, воно може звернутися в спеціалізовану компанію. Проект установок розробляється з урахуванням всіх вимог замовника і особливості мережі, для роботи з якою призначено РУНН.

  Різновиди РУНН для роботи в різних умовах

  Види розподільних пристроїв низької напруги
  Розподільні пристрої можуть комплектуватися автоматикою, і нехай це призводить до підвищення вартості обладнання, але користуватися їм буде набагато зручніше і безпечніше, що виправдовує вкладення. Автоматика включає в себе вимикачі, контролери, сервоприводи і т. д.

  Існує кілька варіантів виконання РУНН, найбільш затребуване рішення – це шафовий тип, який підходить для установки на підстанціях і приміщеннях, спеціально обладнаних для розміщення електротехніки. Шафи виконуються із сталі, на стадії виробництва панелі обробляють захисним покриттям. В залежності від проекту шафа може мати двері.

  Для зручності роботи з розподільним пристроєм блок контролю обладнання можна оснастити рідкокристалічним дисплеєм. Шафи поділяються на кілька осередків з автоматичними вимикачами.

  Обладнання комплектується стаціонарними або викатними модулями. Кожне РУНН розробляється для експлуатації в певних умовах, з урахуванням вологості повітря, особливостей навколишнього середовища (наприклад, є спеціальні пристрої для роботи у вибухонебезпечному середовищі) і т. д.

  За матеріалами www.souzelectro.spb.ru.