Двері на кухню Двері для кухні є важливим елементом дизайну інтер'єру. Вони повинні поєднувати в собі функціональність і зручність. Важливим складовим є матеріал, з якого виготовлений двері, а також її конструкція.

Зазвичай на кухні багато запаху, і бажано щоб двері не пропускали їх. При виборі дверей слід звернути увагу на облицювання та покриття.

Скляні двері універсальні, і їх використовують для різних стилів і дизайнів. Для таких дверей часто вставляють прозоре або матове скло. Іноді зустрічаються і вітражі. Вибір цих дверей залежить від уподобань клієнта. При монтажних роботах акуратно встановлюють конструкцію короба, потім скляне полотно.

При виборі ламінованої двері слід звернути увагу на поверхню. Вона повинна бути гладкою. Не лаковані поверхні можна покрити лаком. Ламіновані двері досить практичні і довговічні. Мають хорошу стійкість до механічних впливів і не вимагають спеціального догляду.

Шпоновані двері також надійні і довговічні. На відміну від інших видів мають широкий вибір колірного виконання. Після визначення матеріалу слід вибрати конструкцію дверей. Вона повинна добре вписатися в інтер'єр.

Розрізняють по конструкції розсувні, складні, розсувні двостулкові двері. Самий оптимальний варіант для кухні розсувні двері. Але в таких випадках необхідно буде монтувати розсувні механізми.