Вибираємо шафу купе для кімнати У статті написані загальні правила вибору шафи для передпокою. Спочатку подумайте, якої форми потрібен шафа, а саме, стоїть окремо корпусний або вбудований.

У конструкцію першого виду входить каркас, і тому вбудувати його неможливо. Але його можна переставляти з місця на місце, це дуже зручно для людей, які часто змінюють свій інтер'єр. До мінусів можна віднести простір, займане шафою.

Другого виду - вбудовуваного, каркас не потрібна, замість нього використовують стіни приміщення. Форма його підганяється під ніші в стінах. Переставити такий шафа неможливо.

Механізм відкривання дверей

пильну увагу необхідно приділити пристрою відкривання. Роликовий механізм. Двері вставлена в рамку з металу і рухається по пазу. Цей спосіб надійний, але більш зручний. Приваблює і дешевизна. Монорельсовий механізм. Пересування відбувається по рейці. Вартість таких шаф більше, але механізм не потрапляють сторонні предмети.

Надійність роликів

Довговічність вашого шафи безпосередньо залежить від матеріалу, з якого зроблений весь механізм, і, зокрема, ролик. Найкращий варіант - це металевий ролик.

Вибираємо шафу купе для кімнати

Обсяг та місткість

Даний фактор необхідно вибирати за потребами родини. Якщо речей буде багато, а місця мало, то це не зручно.

Профільна розсувна система може проводитися з будь-яких металів. Але краще всього сталеві або алюмінієві профілі, вони дешевше і довговічніше. Погано те, що вони створюють шум при відкриванні дверей. Конструкції з алюмінію вийдуть дорожче, але і вигляд у них не стандартний. Крім цього, алюмінієві профілі так не шумлять. До мінусів можна віднести недовговічність, при навантаженні термін служби скорочується до 6 - 7 разів.

Підводячи підсумок, скажімо, що для правильного вибору шафи - купе треба знати, що і в якій кількості буде перебувати в шафі. Для довговічності використання, треба купувати фурнітуру із сталі, вона витримає більший термін служби, але вона більше шумить. Замовляючи шафу, вибирайте фірму правильно. Подивіться, скільки ця фірма на ринку, скільки людей на ній працює, почитайте відгуки про зроблену роботу. Хороша фірма дасть на зроблений шафа більший термін гарантії. Якщо представник фірми став що-небудь приховувати, або не зміг пояснити яку-небудь тонкість, то від послуг такої фірми варто відмовитися. На фурнітурі дешевіти не варто, це найважливіша частина. Якщо вона вийде з ладу, то і шафа буде не функціональним.Також як варіант можна litpolmebel.com і поставити тимчасово, але цей варіант не прийнятний для квартир, він більше підійде для побутівок будівельних вагончиків.