Установка міжкімнатних дверей - корисно знати Двері бувають різні. Одні приваблюють своєю витонченістю, інші підкорюють простотою, треті – оригінальністю. Але якими б вони не були їх потрібно встановлювати.

За типом відкривання розрізняють три види дверей: розстібні, розсувні і доладні. Розсувні двері – це класика жанру. Розсувні двері купе прослужать довго. Складні двері заощадять простір.

У сучасному магазині можна придбати двері різних видів, форм і забарвлень. Дизайн також різноманітний. Можливе виготовлення дверей нестандартних розмірів і за вашими ескізами на замовлення. Адже volhovec-kuban.ru повинні відповідати всім вашим вимогам.

Установка міжкімнатних дверей - корисно знати
Установка міжкімнатних дверей - корисно знати

Що потрібно для виробництва

Матеріали, використовувані у виробництві міжкімнатних дверей, давно розширили свій спектр від класичних дерев'яних до незвичайних комбінацій скла, ламінату та пластику.

Першим етапом установки дверей буде монтаж в проріз дверної коробки. Рекомендується кріпити коробку у проріз на саморізи і продувати піною стик. Зазор між стіною і дверною коробкою повинен бути не менше 2 мм Перевіряйте правильність встановлення за допомогою будівельного рівня.

Установка міжкімнатних дверей - корисно знати
Перед установкою петель, переконайтеся, що вони будуть з потрібною боку, від цього залежить, у який бік буде відкриватися двері. Основний вага дверей припадає на петлі та їх встановлення варто підійти відповідально.

Підготовка до роботи

Перш ніж переступити до свердління отворів в дверній коробці під дюбель, намітьте місця розташування петлі олівцем. У місця розташування петель потрібно встановити шматок фанери між коробкою і стіною. За допомогою саморізів намітити місця, де необхідна установка дюбелів.

Далі дістаєте коробку, свердліть отвори, ставите коробку на місце. Якщо все зробили правильно, то коробка буде стояти щільно, зазорів між коробкою, фанерою і стіною не буде. Тепер можна навішувати дверне полотно.

Після того як ви наиграетесь відкриваючи і закриваючи нові двері, можна приступить до монтажу наличників. Прикладіть бічні наличники до дверей, строго вертикально, потім перевірте, чи сходяться кути з верхнім лиштвою.

При необхідності підпиляєте зайве дуже акуратно, не залишаючи сколів. Перевірте ще раз. Відкрийте двері, наличники не належні їй заважати. Ідеально? Значить можна кріпити. В комплекті вашої двері повинні бути спеціальні цвяхи для лиштв.

Для установки ручки і замку відзначте на двері олівцем місце їх розташування. Зазвичай це метр від підлоги. Просвердлите отвір для установки замку, а потім і під ключ. Обробіть отвори напилком. І тільки після цього кріпите сам замок і декоративні накладки. Все, двері готова і можете продовжити грати з нею.