Гнучкі композитні зв'язку При спорудженні сучасних будівельних об'єктів основним критерієм, поряд з іншими, є теплозберігаюча здатність зовнішніх огороджень. Тому в будівництві більш широке застосування з кожним роком знаходять стінові панелі при установці яких вам буде потрібно електричний гайковерт, які прийнято називати сендвитч – багатошарові бетонні панелі.

Також використовуються мають різні види утеплювачі, цегляні стіни. Існують стінові блоки, розроблені за технологією звані теплий будинок. Не варто забувати і про такий надійної та якісної продукції, як дариано порте - відмінна двері.

Досвід будівництва, накопичений за багато років, говорить про те, що ефективність теплоізоляції багато в чому залежить не тільки самим утеплювачем, але і визначається від гнучких зв'язків – типу використовуваних з'єднувачів. Для скріплення внутрішнього і зовнішнього шарів стіни між собою. Зовнішній шар, як правило, називається лицювальним, а внутрішнє - основним.

Зв'язок повинен мати високу міцність, до того ж анкерующую здатність. Вона повинна бути стійкою до середовища цементних і бетонних розчинах, які відносяться до лужному середовищі. При цьому, не знижуючи теплоопір стіни, а також не порушуючи однорідності температурного поля. Але останнім виключає, практично, використання гнучких металевих зв'язків.

Оскільки вони стають містками холоду із-за теплопровідності металів, яка є високою, і теплоопір стіни значно знижує. Тому на ринку з'явилися будматеріали базальтопластиковых та склопластикових гнучких зв'язків. Їх теплопровідність зазвичай в сто разів нижче в порівнянні з металами, а в порівнянні зі сталлю рівень деформаційно-міцнісних показників набагато вище.