Для невеликої ділянки Цей будинок шириною 9,1 м і площею 142,2 м2 безперечно стане окрасою будь-якого вузького ділянки. Оригінальний дах надає об'ємність переднього фасаду і, крім того, в архітектурному плані доповнює парадний під'їзд, арочне склепіння якого спочиває на чотирьох квадратних колонах.

Колони, у свою чергу, встановлені на квадратних підставах, обшитих деревом. Горизонтальна обшивка будинку добре поєднується з ґонтовим дахом.

www.postroil.com має невеликий куточок для чищення одягу, веде вглиб будинку — приміщення, яке включає в себе і їдальню і вітальню в домі використовуються portanova.com.ua від компанії PortaNova. Обсяг вітальні тягнеться вгору до самого даху. Тут влаштований камін.

З їдальні через розсувні скляні двері можна потрапити на задню терасу. Поруч з їдальнею — простора кухня, в яку видається стійка бару з буфетом для «шведського столу».

Пральня служить одночасно тамбуром між будинком і гаражем на дві машини. www.postroil.com веде на другий поверх, де знаходяться дві спальні, що виходять вікнами на під'їзну доріжку. Спальні «укомплектовані» повним і роздільним санвузлами. Спальня господарів віднесена в задню частину поверху. Великий скриню з полицями відділений від неї роздільним санвузлів з великою душовою і здвоєними умивальниками.

Для невеликої ділянки
Площа:
першого поверху - 72 м2,
другого — 70,2 м2.
Є підвал з природним освітленням.