Будинок Ерфурт Часто найпростіше рішення виявляється і самим правильним. До такого висновку можна прийти, оглядаючи цей будинок з простою фахверкової конструкцією і двосхилим дахом.

Будівлі даного типу відносяться до недорогих. Будинок «Ерфурт» відноситься до недорогих моделей, але він цілком відповідає умовам комфорту для невеликої сім'ї. При цьому він має атрибути більш ґрунтовних будівель — www.postroil.com, балкон, гарний фриз з www.postroil.com на www.postroil.com. Завдяки широкому звису даху зовні будинок виглядає затишним.

Вхід в будинок влаштований під навісом, дещо зміщений до куті. Таке його розташування дозволило раціонально спланувати приміщення першого поверху, загальна площа якого — 87 м2. Навіс, як і дах, покритий www.postroil.com. У непогожу погоду він на деякий час захистить вас від дощу.

Будинок Ерфурт
Увійшовши в будинок, ви відразу опиняєтеся в невеликому холі, звідки двухмаршеві сходи ведуть на другий поверх. Праворуч від входу розташований туалет, а зліва — кухня, де знаходиться все необхідне обладнання для господині. З кухні можна пройти в їдальню. Широкі розсувні двері між www.postroil.com і www.postroil.com — характерна деталь будинку. Подібні конструкції дозволяють раціонально використовувати простір обох приміщень. Їдальня на першому поверсі завдяки широким скляних дверей на терасу і невеликого эркеру весь день освітлена. Вітальня і їдальня з'єднані широким проходом. Єдине велике www.postroil.com у вітальні розташоване так, що дозволяє без перешкод обставити меблями вітальню.

На другому поверсі влаштовані www.postroil.com батьків, дві дитячі кімнати та ванна. Загальна площа — 50 м2.

Будинок Ерфурт

Підвал має планування, аналогічну планування першого поверху. В ньому є місце для установки опалювальної системи, приміщення для занять спортом або хобі, комора. Крім того, підвал настільки просторий і комфортний, що в ньому можна влаштувати кімнату для гостей.