Будуємо веранду самостійно Відмінним доповненням до вашого будинку, може стати будівництво веранди. Це розкішна будівля, так як може поєднувати в собі практичність і зручність. Влітку веранда стане для вас чудовим місцем відпочинку, а взимку її зазвичай використовують для зберігання різних консервації та інших речей, якщо немає льоху.

Провести будівництво веранди, в принципі, нескладно, якщо ви хоч коли-небудь щось будували. Щоб розпочати будівництво, потрібно придбати матеріал, але з однією умовою: стиль будинку не повинен відрізнятися від нього, а в ідеалі бути один і той же. Якщо ви врахуєте це, нова споруда буде добре гармоніювати з вашим будинком. Найкрасивішим місцем у будівництві веранди є фасад будівлі. Потрібно зробити так, щоб двері веранди виходили у двір і, звичайно ж, в дім.

Як і будь-яке будівництво, веранду необхідно будувати з фундаменту. Якщо ви робите його взимку, то застосовуйте для цього справи спеціальні добавки, так як вони є основою для заливки в даний сезон.

Також можна зробити основу з цегли. Спочатку вирийте яму, яку використовують для стійок, після чого засипте шари піску і щебеню, а зверху залийте розчином. Далі, робимо бетонну основу для стійок, після чого починаємо укладати стовпи, які повинні бути з цегли. Врахуйте важливий момент: необхідно зробити підлогу нової будівлі трохи нижче рівня підлоги в будинку, так як саме в цьому випадку вона підійде під дах вашого житла.

Щоб зробити каркас зазвичай користуються брусом. Болтами фіксують всі кутові з'єднання. Під'єднайте балки, які є опорами, дуже потужно і тоді дах нового будови буде добре прилягати до приміщення.

Будуємо веранду самостійно
Будуємо веранду самостійно

Щоб об'єднати і надати загальний архітектурний стиль обом дахах, необхідно робити їх одним і тим же матеріалом. Найчастіше підлогу виготовляють дерев'яним і укладають на лаги, які вбудовані в каркас. Потім їх фарбують у потрібний колір.

Потрібно постаратися трохи нахилити його у зворотний бік від будинку. Щоб засклити веранду використовуйте однокамерні пакети, так як це можна назвати, літнім місцем, його не потрібно утеплювати. Веранду з зовнішньої сторони можна обшити самим різним обробним матеріалом.