Вибір вхідних дверей Вхідні двері – це перше, що побачить кожен відвідувач при вході в офіс або квартиру, саме вхідні двері являють собою візитну картку вашої квартири або бізнесу.

Наприклад, вхідні сталеві двері nibnn виробляють з різних матеріалів – пластику, дерева, алюмінію, заліза і сталі. Щоб вибрати двері необхідно знати, чим вони один від одного відрізняються.

  • Дерев'яні двері мають відмінну теплоізоляцію, але їх потрібно постійно фарбувати, за ними потрібно доглядати, так і за ступенем захищеності від зломщиків і фортеці вони знаходяться далеко не на лідируючих позиціях.

  • Пластикові двері теж не дуже міцні, їх необхідно додатково зміцнювати, проте, не дивлячись на високу вартість таких моделей, вони за зовнішнім виглядом менш привабливі, ніж сталеві або дерев'яні вхідні двері. Даний варіант не дуже популярний, тому що вимагає доопрацювань, а це не дуже подобається покупцям.

  • Дуже дорогими вважаються алюмінієві двері, зате вони самі зламостійкі і не потребують додаткового догляду, типи забарвлення. Двері з алюмінію можуть бути зроблені абсолютно будь-якого кольору і розміру.

  • Сталеві двері вважаються найбільш поширеними, вони порівняно не дуже дорогі, але не поступаються за взломостойкості алюмінієвих дверей і також вони не вимагають додаткового догляду за собою. Саме сталеві двері можна спостерігати на ринках в дуже великому асортименті, а отже, є можливість вибрати відповідні для себе двері, які повністю задовольнять ваші потреби.

  • Залізні двері володіють тепло - і звукоізоляційними функціями. Оскільки залізо є відмінним провідником звуків і тепла, що досить важливо для комфортного клімату в будь-якому приміщенні, щоб всередині було якісне і сучасне наповнення.

  • Крім цього, додатково підвищити звуко - і теплоізоляцію можна за допомогою декоративних накладок, виготовлених з масиву дерева або шпону, МДФ, таким чином, вибравши максимально утеплені залізні двері.

    Часто люди дуже стурбовані безпекою свого володіння, ніби квартира або офіс, тоді краще всього буде звернути свою увагу на броньовану сталеві двері, яка створена, щоб захистити вас, як від злому, так і від куль і вибухи. Ці вхідні двері не тільки броньовані, але також вони мають безліч запорів – засувки, замки, авіатори, однак якщо для краси вставляють скло, то і воно теж буває броньоване.

    Проаналізувати різні види вхідних дверей, варто відзначити, що сталеві моделі – це самий оптимальний варіант, як за ціною, так і за всіма захисними характеристиками, на відміну від дерев'яних і пластикових дверей. Але для більш істотної захисту краще буде встановлювати броньовані вхідні двері, які забезпечують максимальну захищеність приміщення. Вибравши такий варіант, навіть самі прискіпливі покупці зможуть залишитися задоволеними і не стануть переживати за власну безпеку, тому що з такою дверима немає причин хвилюватися про що-небудь.