Критерії вибору міжкімнатних дверей На сьогоднішній день на будівельному ринку можна зустріти великий асортимент дверей, в тому числі і міжкімнатних. Вибір міжкімнатних дверей - досить складний і відповідальний процес, до якого потрібно підходити виважено, маючи в своєму запасі деякі знання.

Сьогодні поговоримо про те, як вибрати region-dveri.spb.ru.

Хороша міжкімнатні двері повинна бути виготовлена з якісної та екологічно чистої деревини, безпечної для здоров'я людини. З усіх боків двері повинна бути ідеально рівною. При наявності на двері скла, воно не повинно мати ніяких плям, а також добре закріплене за допомогою спеціальних ущільнювачів.

Перед покупкою міжкімнатних дверей насамперед необхідно звернути увагу на зовнішній стан двері і коробки. Різні перекоси говорять про поганий просушування деревини, що не дуже добре. Після того, як візуальні показники виявилися в порядку.

Тепер перевіряємо якість зовнішніх поверхонь. Краще всього, набувати міжкімнатні двері в перевірених магазинах, у виробників, які бояться втратити свою репутацію. магазин фрамир представляє великий асортимент якісних і недорогих міжкімнатних дверей. Поверхня дверей повинна бути гладкою і приємною на дотик. Намагайтеся перевіряти кожну сторону виробу.

Шпонована або дерев'яні двері повинна мати перед очима структуру дерева, якщо вона погано видно, то можливо деревина неякісна і виробник вирішив приховати даний момент. Ніяких видимих затемнень і плям не повинно бути.

При наявності скляних елементів у двері, їх також слід перевірити. Скло не повинно мати бульбашок повітря і сколів. Також перевірте на скільки якісно закріплене скло, для цього можна трохи потрясти двері, якщо немає деренчання, то скло добре закріплена.

Останнім чому варто приділити увагу – наявність документів і сертифіката. Продавець повинен надати сертифікат, який підтверджує, що міжкімнатні двері була виготовлена за всіма сучасними технологіями. Якщо немає сертифіката, то це привід задуматися про те, чи варто купувати виріб в конкретному магазині.

Не буде зайвим поцікавитися у продавців, який герметик був використаний, а також походження скла (не рідко в дорогу двері вставляють китайське або турецьке скло).

Якщо, всі двері пройшли всі перераховані перевірки, то ви можете не замислюючись набувати міжкімнатні вір.