Як вибрати надійну сталеву двері Гардіан для квартири Двері, що ведуть в будинок або квартиру дуже важлива як з точки зору безпеки, так і з точки зору естетичних факторів. Це візитна картка мешканців, на яку мимоволі звертають увагу в першу чергу.

Відповідно і вибирати вхідні двері не можна імпульсивно.

На піку популярності сьогодні двері із сталі. Тобто так звані бронедвері. Вони відрізняються міцністю, надійністю і привабливим виглядом за рахунок декоративної обробки. Звичайно, стійкість до зломів і несанкціонованому проникненню стоїть на першому місці, тому виробники намагаються розробити вхідні двері максимально надійно.

Зокрема www.gardian-msk.ru оснащують особливими штирями, які захищають двері від зняття. Також двері має посилені кути і взагалі є чудовим зразком того, якими повинні бути безпечні двері.

До речі, що стосується самого полотна, то воно може бути як просто сталевим, так і куленепробивним. Звичайно, куленепробивні двері буде коштувати трохи дорожче «простий» металевих дверей, але якщо ставити в главу кута безпеку, то така двері того варто, адже вона може в деяких ситуаціях зберегти життя.

Взагалі сталева двері зроблена з стального каркасу, який надійно зварюють в заводських умовах і посилюють перемичками. Цей каркас потім обшивається сталевими листами різної товщини. Але двері всередині далеко не порожня.

Виробники поміщають між листами стали утеплюючі і звукоізоляційні матеріали. Таким чином, сталеві двері не просто надійні і безпечні, вони ще й досить добре утримують тепло всередині приміщення і пригнічують зовнішні сторонні шуми і звуки. Зазвичай всередині сталевих дверей знаходиться популярний сьогодні пінопласт або мінеральна базальтова вата, яка є одночасно і чудовим звукоізоляційним матеріалом, і разом з тим відмінним теплоізолятором.

Як вибрати надійну сталеву двері Гардіан для квартири
Як вибрати надійну сталеву двері Гардіан для квартири

При виборі надійної двері як повідомляє www.gardian-msk.ru одного відомого виробника потрібно враховувати не тільки саму двері. Також слід оцінити ступінь надійності замків, якими вона обладнана. В першу чергу, як підказує логіка, зламати двері без замочної щілини не вийде навіть у найбільш кваліфікованого злодія. Такі замки сьогодні не проблема і коштують вони вже далеко не захмарні суми. Відкриваються двері за допомогою дистанційного ключа.

Якщо ж двері має замкову щілину, вона обов'язково повинна також мати і захист. У всякому разі, зловмисник не повинен мати можливість засунути в замкову щілину дрібні предмети, такі як сірники або цвяхи.

Взагалі що стосується надійності замків, то слід керуватися простим правилом, краще купити і поставити один дуже дорогий і якісний замок, ніж десять дешевих, які можна відкрити однією відмичкою. А якщо якісних замків буде два, причому найкраще різних систем, двері по-справжньому стає неприступною.