З чого почати ремонт житла Перш ніж приступати щось міняти в квартирі, необхідно спочатку продумати і зробити кілька дуже важливих справ.

По-перше, слід підшукати нове місце для сну.

Ремонт, якщо він повноцінний, а не «оновимо дві стіни, все інше відмінно виглядає», то може затягнутися на кілька днів в залежності від складності. І ночі доведеться провести зовсім не в тому місці, де зазвичай розташовувалися господарі.

Розподіл послідовності ремонту

По-друге, матеріал має властивість закінчуватися в самий невідповідний момент. Купувати його краще як мінімум на 10% більше, ніж необхідно. Це обумовлюється тим, що там доведеться трохи переробити, туди переборщили з клеєм, тобто, на всякий несподіваний випадок.

По-третє, вікна та міжкімнатні двері необхідно заздалегідь підготувати до установки.

По-четверте і п'яте визначитися з місцем для приготування їжі та вивезенням сміття.

З чого почати ремонт житла
З чого почати ремонт житла

Зробивши перераховані вище пункти, можна приступати до ремонту квартири. І тут зразу ж виникає питання перед власниками: починати слід ремонт з одного приміщення або відразу з усіх? Відповіддю на питання буде досить банальним: перший варіант більше підходить для житлових квартир, а другий – для новобудов.

Якщо передбачається ремонт квартири в новому будинку, тоді робити його потрібно починаючи з голови і закінчуючи підлогою. Але у вже обжитих приміщеннях виникають деякі труднощі.

Людський досвід підказує, що першою кімнатою, яка буде піддаватися ремонту, це ванна або кухня. Це пов'язано з тим, що тут відбувається найбільш трудомістка частина ремонту квартири. Потім, перемістившись в житлові приміщення, приступати до зміни вигляду слід з найдальшої кімнати, поступово переходячи в коридор. Це місце необхідно ремонтувати в останню чергу.

Процес ремонту

З чого почати ремонт житла
Ну а тепер настає черга самого дійства, пов'язаного з ремонту. Для початку слід винести всі меблі або, якщо такої можливості не надається, закрити щільною плівкою, щоб будівельна пил не потрапляла на поверхню.

Потім очищаються від стіни шпалер, плитки, зачищаються весь залишився клей і цемент. Потім настає черга проводки і різних труб (газ, каналізація, вода). Якщо це задумано, то після йде заміна радіаторів опалення в квартирі.

Стіни повинні бути рівними. Тому рівень під рукою необхідно завжди тримати рівень. Повторне нагадування: ремонт приміщення починається із стелі, яким би він не був.

Вирівнявши стіни, наступним етапом йде заміна вікон на нові.

В принципі, алгоритм ремонту готовий. Особливих змін не зазнає незалежно від типу обраного приміщення. А bvs-poliv.com.ua за низькою ціною ви можете замовити тут bvs-poliv.com.ua