Як здійснити самостійне скління лоджії Прагнення багатьох людей позбутися від шуму в квартирі з вулиці, шляхом скління лоджії цілком виправдано, адже в такому випадку вийти у багато разів поліпшити комфортабельність свого житла.

Однак потрібно знати, що скління лоджії робота трудомістка, за яку фахівці візьмуть солідну суму грошей. Тому більшість власників квартир вирішуються самостійно провести скління лоджії і заощадити при цьому фінансові кошти.

В першу чергу при самостійному виконанні даних робіт слід знати, що виконувати їх рекомендується виключно в літній період року. Також перед цим рекомендується максимально ретельно вивчити питання, що стосуються скління лоджії і як правильно це зробити своїми руками.

Який вибрати вид скління лоджії?

Слід знати, що складність процесу скління лоджії своїми руками багато в чому залежить саме від обраного варіанту скління.

Скління за допомогою алюмінієвого профілю

На сьогоднішній час найбільшою популярністю в плані вартості і якості користуються алюмінієві конструкції для скління. Матеріал цей, як відомо стійкий не тільки до підвищеної вологості, але і не боїться вогню. Тому тим, хто хоче захистити свій балкон не тільки від настирливих звуків з боку вулиці, але і від негативних впливів різних опадів, алюмінієве скління саме той варіант що треба.

Скління за допомогою дерев'яних рам

Дерев'яне скління відповідає необхідним нормам у плані екологічної безпеки. Однак, як відомо, деревина боїться вологи і перепадів температур. Тому для тих, хто вибирає цей варіант скління лоджій, важливо дізнатися про методи захисту деревини від вологи і комах.

Як здійснити самостійне скління лоджії
Як здійснити самостійне скління лоджії

Пластикове скління

Сучасний на сьогодні спосіб позбутися не тільки від звуків з вулиці, але і створити теплу і дуже затишну для зимового часу року лоджію.

Як самому засклити лоджію?

Після проведення всіх необхідних розрахунків і придбання матеріалів для скління лоджії, можна приступати до виконання даної роботи. Якщо є парапет, то можна закріпити саме на нього рами. Робиться це за допомогою анкерів по бетону потрібного діаметру і розміру.

При цьому важливо враховувати вагу конструкції, щоб кріпильні елементи обов'язково її витримали. Для установки рам, краще всього на час демонтувати з них склопакети і тільки після того, як вся конструкція буде ретельним чином закріплена на парапеті, можна встановити склопакети на своє законне місце.