Мистецтво маляра Вивчаючи теорії маляра або читаючи інструкції, справжнім майстром не станеш, поки не пройдеш практику. Тільки реальна робота допоможе вивчити специфіку цієї професії та поради майстрів під час практики.

Що необхідно для фарбування

Якщо треба виконати фарбування самому є кілька порад, які допоможуть досягти бажаного результату.

1.Якісний валик.

2.Вибираючи колірну гаму для стін, не поспішайте.

Вибір кольорів в магазині великий. Але не завжди він виглядає так, як намальований, і підібрати меблі буває складно до забарвленні. Якщо в магазині є можливість взяти зразки кольору на паперовій фарбування, скористайтесь їй. Вибравши фарбу для початку пофарбуйте невеликий шматок стінки. Коли фарба висохне, подивіться як вона виглядає, не рябить в очах. Нехай пройде кілька днів якщо немає змін та все подобається можна приступати до фарбування.

3.Всі свої рішення плануйте на перед.

Зазвичай фарба лягає в два шари, і сохне по-різному. Треба правильно розрахувати час і скільки потрібно будівельного матеріалу. Якщо не буде вистачати доведеться зупинити роботу це не дуже добре. А якщо матеріалу багато, то це зайві фінансові витрати.

Мистецтво маляра
Мистецтво маляра

4.Інструменти всі повинні бути якісними.

Купуючи неякісні кисті і валики здатні зіпсувати всю роботу, навіть якщо фарба високої якості.

5. Підготовка до роботи місце і одяг.

Використовуйте в роботі одяг, яку потім не шкода буде викинути. Всі місця і меблі закрийте під час роботи.

6.Підготовчі роботи.

Перед початком фарбування вирівняйте стіну і обробити грунтовкою. Це допоможе уникнути зайвих витрат у майбутньому і анітрохи років не доведеться перефарбовувати стіну.

7. Сприятлива температура.

Мистецтво маляра
Під час роботи температура в кімнаті повинна бути не нижче п'ятнадцяти градусів тепла. Закінчивши фарбування температуру можна за допомогою простого обігрівача.

8. Правильно фарбувати від країв всередину.

В першу чергу обкрашиваем стіну по периметру і кути, а потім фарбуємо зверху вниз.

9. Не поспішайте швидко зробити роботу.

Поспіх або терпіння при фарбуванні

Навіть професіонали приділяють фарбуванні кілька годин, а в деяких випадках і днів. Домогтися якісного результату допоможе час і терпіння.

10. Перед фарбуванням вивчіть інструкцію.

11. Після закінчення роботи приберіть кімнату і вимийте всі інструменти.

Начебто нічого складного, але ці поради допоможуть уникнути помилок і зіпсованих нервів. Вчиться на чужих помилках, набагато приємніше ніж на своїх.