Архітектурне оформлення саду Існують три основні конструкції для оформлення саду. Це екран, арка або ширма. Вони служать тільки в якості архітектурної прикраси. Щоб їм надати витончений вигляд, їх варто декорувати за допомогою в'ючних рослин.Оформлення екранного каркаса

При проведенні робіт, звернувшись в senat-project.ru можна отримати професійні консультації та допомогу. Чудово для екранної конструкції підходять троянди, чиї втеча досягають в довжину десять сантиметрів.

Ця рослина досить швидко розростається, тому її пагони слід закріпити до каркаса регулярно. Крім витких рослин, екранний каркас можна красиво оформити за допомогою квітів одноліток, при цьому, їх висота не повинна досягати одного метра.

Оформлення арки

Сталеві арочні конструкції розміщуються біля входу в сад або будинок. Ця композиція не займає багато місця в саду. Її пряме призначення – це оформлення входів в різні зони саду. Її також слід прикрашати за допомогою витких рослин. На відміну від екранних квіток, арочні, повинні бути невеликого розміру, щоб створювати атмосферу прозорості.

Біля арки можна висаджувати клематиси, довжина стебел не повинна перевищувати трьох метрів. Головне, правильно підібрати сорти квітучих квітів. Вони повинні розпускатися в подальшому часу.

В місцях, на яких не поширюються спекотні зими можна посадити жасмин. Це дуже приємний на вид квітка, який чудово пахне. При правильному догляді, він може розпуститися кілька разів в році.

Гірський клематис

Архітектурне оформлення саду
Це дуже красиве і невибаглива рослина з сімейства в'ючних. За нею потрібен ретельний догляд, вона все зробить сама. Головне, що потрібно, це її посадити в потрібне місце. В кінці літа вона розпускається квітками різних відтінків. Гірський клематис – це відмінне рішення для оформлення дизайну саду.

Період цвітіння цього квітки становить близько чотирьох тижнів. Їй необхідно надавати мінімальний догляд, під час посухи – поливати, а восени і навесні – підгодовувати добривами. У гірського клематиса досить сильні стебла, цей момент слід враховувати при оформленні неміцною даху.

Піраканта

Ця квітка відрізняється невибагливістю і життєстійкістю, не дарма він оформляється у вигляді колючого чагарника. Найчастіше пираканту використовують як прикраси огорожі. Але їй також можна оформити стіни гаража або альтанки.