Ставимо автоматичні ворота для гаража Замислюючись про встановлення автоматичних воріт на гараж, багато людей думають, що це досить складна і нездійсненне робота.

Насправді це не так, і основна складність полягає не у встановленні такого типу воріт, а в їх виборі, так як потрібно врахувати безліч технічних характеристик.

fasenda.ru можна також замовити у професіоналів на fasenda.ru.

Як вибрати автоматичні ворота для гаража?

Вибираючи гаражні автоматичні ворота, в першу чергу, вам повинно бути відомо про те, що вони повинні ретельно, ізолювати внутрішній простір від холоду та інших погодних умов.

Ставимо автоматичні ворота для гаража
При цьому важливим фактором прийнято вважати те, що вони не повинні промерзати в холодний період часу, що так само, важливе значення. Як стверджують фахівці, кращим варіантом для гаража, є автоматичні ворота, виконані з алюмінію або оцинкованої нержавіючої сталі.

Як встановити гаражні ворота?

Пам'ятайте від правильно обраних і правильно встановлених воріт, в першу чергу, буде залежати збереження вашого автомобіля, тому для цього процесу роботи, прийнято застосувати чимало сил і часу, щоб досягти ефективного результату.

На самому початку потрібно розрахувати розмір гаражних воріт, адже розмір воріт буде залежати від розміру вашого автомобіля. Далі йде процес зварювання зовнішньої рами воріт, для цього можна сміливо скористатися сталевим куточком, товщина якого не менше 65 мм.

Стулки воріт прийнято виготовляти з металевого профілю. Так само, фахівці заявляють про те, що стулки потрібно обшити за допомогою листової сталі, але при цьому, обшивка, в момент закриття воріт, не повинні перекривати залишені зазори.

Тепер потрібно встановити ретельним чином, петлі. Для цього одна сторона петлі кріпиться до рами гаража, інша в свою чергу - до зовнішньої стулці. Щоб досягти більш міцного і якісного зварювального з'єднання, потрібно буде скористатися зігнутої смугою металу, її прийнято прикладати до стулки воріт.

Залишилося приварити засуви, для цього скористайтеся металевим штирем, який буде вставлений в трубку. Пам'ятайте, що штирі і трубки, прийнято приварювати до воріт за допомогою зварювального апарату.