Фарбування водоемульсійною фарбою Всі матеріали для грунтовки і фарбування варто вибирати дуже ретельно. Наприклад, при виборі грунтовки варто звертати увагу на її проникнення всередину, міцність і довговічність.

А фарбу варто вибирати, покладаючись на її стійкість, час висихання, проникнення і термін служби.

Стеля і його фарбування водоемульсійною фарбою

Всі речі потрібно прибрати з кімнати, а підлогу застелити клейонкою, щоб грунтовка або фарба не потрапили на підлогове покриття. Потім варто забезпечити захист карнизів, лампам, і до решти, що може бути ненавмисно пофарбовано у процесі.

Длят початку потрібно взяти готову грунтовку і ретельно розмішати її, потім озброївшись лотком або ємністю. Намочити валик повністю, а потім приступити до грунтувальним робіт. Фарбувати стелю потрібно не один раз, але варто пам'ятати, що потрібно налагоджувати тонкі шари, щоб вони швидше сохли і усмоктувалися в поверхню.

Фарбування водоемульсійною фарбою
Фарбування водоемульсійною фарбою

Потім варто взяти фарбу, розмішати її і налити в лоток. Потім валиком провести по поверхні лотка так, щоб вся поверхня валика була у фарбі. Далі, потрібно фарбувати стелю перпендикулярно вікну.

Після того, як фарба висохне, варто нанести ще 2 шари, тому що фахівці рекомендують фарбувати стелю в 3 шари. А всі важкодоступні місця, наприклад, кути, потрібно фарбувати малярської пензлем, але треба бути акуратним, щоб не зачепити стіни.

Фарбування стін водоемульсійною фарбою

Фарбування водоемульсійною фарбою
Перед початком фарбування стін, варто теж подбати про меблі і предмети інтер'єру. Тобто, варто зняти світильники, лампи, розетки і прибрати всі предмети меблів.

Потім варто підготувати ґрунтувальний матеріал, а саме перелити його в потрібну для робіт ємність. Стіни теж стоїть грунтувати кілька разів, щоб шар грунтовки був щільним і однаковим у всіх місцях.

Фарбувати стіни у приміщенні стоїть за допомогою валика, який потрібно вмочати в лоток з фарбою, а потім починати фарбувати стіни. Шарів прокраські повинно бути мінімум три, щоб фарба рівно і правильно лягла на поверхню.

А якщо на небажаних ділянках з'явилися плями фарби, т їх можна зняти за допомогою шпателя або скористатися спеціальним засобом.