4 кроки на шляху до вашої ідеальної ванні Ванна кімната відрізняється високою інтенсивністю експлуатації, але, безперечно, найважливішу роль в ній грає сантехніка. Сьогодні в облаштуванні цього приміщення в різних квартирах можна зустріти такі функціональні елементи, як ванна, душова кабіна, унітаз, біде, пісуари, раковина, змішувачі та ін У нашій країні досі належного поширення не отримали душові куточки, незважаючи на те, що вони дозволяють ефективно вирішувати проблему недостатньої площі санвузла.

З цієї причини більшість росіян задаються питанням – як правильно вибрати ванну?

Крок 1 – матеріал

Матеріал виготовлення грає, мабуть, найважливішу роль як у момент вибору, так і під час експлуатації. Від того, з чого виготовлена ванна, залежить її вартість: наприклад, в santehnika-online.ru чавунні моделі коштують від 16 тисяч рублів, сталеві – від 5 000 руб., а акрилові ванни - від 7 тис. руб. Незважаючи на свою високу вартість чавунна ванна здатна прослужити не одному поколінню вашої родини – в середньому виробники дають на неї гарантію на 30-50 років. Сталеві ванни бюджетны, але мають ряд недоліків: погане шумозаглушення і низька теплоємність, ризики деформації і т. д. Акрилові ванни є компромісом як за ціною, так і за експлуатаційними властивостями між чавунними і сталевими.

4 кроки на шляху до вашої ідеальної ванні
4 кроки на шляху до вашої ідеальної ванні

Крок 2 – форма

Найбільш традиційним варіантом є прямокутні ванни, однак, якщо ви хочете, щоб ваш санвузол відрізнявся від усіх інших, радимо придбати ванну незвичайної форми: наприклад, круглу, овальну, кутову і т. п. Але і тут є обмеження: круглі ванни вимагають додаткового простору під свою установку, а тому вони навряд чи підійдуть володарем малогабаритних квартир. Так як більшість типів житлових будинків в нашій країні передбачає невеликі приміщення, що відводяться по ванну кімнату, найбільше поширення серед росіян мають прямокутні пристінні моделі.

Крок 3 – колір

Білий – це найпопулярніша забарвлення для цього типу сантехніки, однак, вона не єдина. В магазинах можна знайти ванни інших відтінків, наприклад, червоні, чорні, сірі, блакитні, сині, зелені і т. д. Якщо ви хочете створити оригінальний інтер'єр, який вимагає ванни незвичайного забарвлення, то можете придбати так звані моделі під фарбування. У цьому випадку спеціальними фарбами ви зможете нанести будь-який орнамент на свою ванну і не сумніватися в тому, що колір злиняє або зійде раніше часу.

4 кроки на шляху до вашої ідеальної ванні
4 кроки на шляху до вашої ідеальної ванні

Крок 4 – додаткові параметри

Ванна давно перетворилася зі звичайної ємності для прийняття водних процедур в розважальний центр. Так, сьогодні доступні моделі з такими вбудованими функціями, як гідромасаж, аеромасаж, хвильовий масаж, підсвічування, ароматерапія, озонування. При необхідності ви можете підібрати модель з підвищеною ергономічністю: з підлокітниками, підголівниками, виступами і поглибленнями, поручнями і підставками під мило та інші засоби особистої гігієни. Для тих, хто цінує свій час, існують моделі з режимом автоматичного очищення, а також автоподогревом води.