Підбираємо кольори для спальні Колір володіє впливом на людський організм, це доведено науково, і навіть є ціла галузь науки, що вивчає це саме вплив. Однак колір може впливати не лише позитивно, а й негативно, тому при виборі спальні потрібно враховувати те, як колірні поєднання позначаються на фізичному і моральному стані організму.

Правильно підібраний колір забезпечують затишок у спальні, повноцінний відпочинок і гарний настрій на цілий день. Ми розглянемо найбільш вдалі колірні рішення для спальні.

Якщо у вас www.etaloncity.ru, то можна облаштувати не тільки спальню, але і всю квартиру в одному стилі. Перше з таких рішень – спальня в бежевому кольорі. Сам по собі бежевий колір приносить спокій і душевну гармонію. Для облаштування спальні молодої подружньої пари бежевий колір підійде як другорядний, їм можна виділити які-небудь елементи, а для пари з пристойним досвідом подружнього життя цей колір може бути основною. Бежевий добре поєднується майже з будь-яким іншим кольором, і варіантів колірних рішень просто безліч.

Підбираємо кольори для спальні
Друге рішення – зелений колір, колір природи, приємний для очей і для душі. Найбільше підійдуть для спальні приглушені відтінки цього кольору, такі як сірий або бежевий. Але зелений колір обов'язково потрібно поєднувати з яким-небудь іншим природним кольором, тобто червоним, оранжевим, жовтим, в іншому випадку в такій спальні знаходитися буде вкрай незатишно.

Фіолетовий колір ідеальний для другорядного кольору в спальні. Він добре поєднується і з бежевим, і з білим кольорами. Світлі відтінки фіолетового кольору можуть підійти і в якості основного кольору. У цілому наявність фіолетового кольору в спальні додає їй інтимності і романтики. Проте варто бути уважним і не переборщити з даними кольором: занадто велика його кількість пригнічує обстановку в спальні.

Білий, колір чистоти, - теж виграшне рішення. Якщо Ви хочете візуально зробити спальню більш просторою, то цей колір стане кращим варіантом для оформлення. Але з білим кольором теж не можна переборщувати, інакше ваша спальня буде схожа на лікарняну палату, тому цей колір потрібно розбавляти іншим, благо білий поєднується майже з будь-яким кольором.

Якщо у вікно Вашої спальні часто заглядає сонце, то гарним кольоровим рішенням також буде і спальня в синьому кольорі, що асоціюються з безкраїм морем, яке несе в собі спокій і безтурботність. Як синій, так і блакитний колір ідеально поєднується з білим і сірим кольорами. Якщо кімната орієнтована на захід чи на схід, то синій колір навряд чи підійде, тому що в один час доби кімната буде світлою, а в інше – темної, обстановка в такій кімнаті буде гнітючою.