Якісна та оперативна очищення покрівлі від снігу Воронеж Воронеж, як і багато міст Росії, в останні роки страждає від страшних зим і сильних снігопадів, які нерідко блокують рух громадського та особистого транспорту, ускладнює прохід до будівлі або організаціям.

Тому www.vertikalvrn.ru стає неймовірно актуальною і затребуваною послугою.

Навіщо потрібна чистка покрівлі?

Кожен з нас пам'ятає безсмертну комедію про «Джентльменах удачі», які влучно жартували «сніг довбешка потрапить-зовсім мертвий будеш». Таких наслідків, можливо, звичайний сніг і не принесе, однак полій або серйозні снігові маси можуть стати загрозою для життя і здоров'я людини, збереження транспорту, припаркованого біля будівель. Навіщо ризикувати життям співробітників або клієнтів, дітей, поспішають в школу і простих перехожих, які рятуються від снігових заметів по доріжках в різних будівель? Для цього є команда професіоналів, які можуть оперативно і надійно провести всі необхідні роботи, виконати якісну чистку покрівлі, без пошкодження покрівельних матеріалів.

Чи можна обійтися без чищення покрівлі?

Деякі власники офісних та торгово-розважальних будівель, державних організацій і приватних будинків вважають, що сніг небезпечний лише для припаркованих машин та пішоходів. Однак далеко не всі знають, що великі снігові маси можуть принести непоправну шкоду покрівельних матеріалів, цілісності і довговічності даху.

Згідно санітарним нормам, схил дахів повинен становити 5 градусів для того, щоб вода і сніг спадали і не залишалися на поверхні. Але навіть при дотриманні таких норм на дахах будівель нерідко утворюються полою, звисають загрожують бурульки, які можуть обірвати життя тієї чи іншої людини.

Варто пам'ятати, що загрозою для цілісності покрівлі може бути навіть невеликий шар снігу, ожеледь і лід, який може пошкодити покрівельні матеріали, порушити герметичність даху, створити проблеми, пов'язані з протіканням. Тому потрібно своєчасно займатися очищенням даху для того, щоб продовжити життя покрівлі і зберегти чимало життів перехожих.

Однак займатися такими небезпечними роботами самостійно, без спеціального обладнання не варто. Досвідчені співробітники компанії «Вертикаль» www.vertikalvrn.ru зможуть провести всі роботи оперативно, точно і якісно. Ми подбаємо про чистоту даху, цілісності покрівельних матеріалів, відсутність криги . З нами не страшні навіть сильні снігопади, адже ми знаємо, як правильно і ретельно очищати дахи.